Son Eklenenler

Yeni Cicikızlar 4.sezon – Cicikızlar geri döndü. Shoppies 4.Seri

Yeni Cicikızlar aslında 4.seriden çok genel olarak birlikte piyasaya çıktığı cicibicilerin konsepti ile anılayacağa benziyor. 6. seri shopkins cicibiciler’in konsepti şef kulübü olmuştu ve görünen o ki cicikızlar şef kulübü adıyla anılacak . Nedir şef klubü diye sorarsanız . Cevabımızı  bu sayfadan okuyabilirsiniz ama biz yinede kısa bir cevap verelim. Şef kulübü mutfakta birşeyler hazırlamak için bekleyen cicikızlar ve mutfak kostümleri ve hazırlanacak yemek için kullanılacak shopkins cicibicilere verilen genel konsept ismidir.

Yeni cicikızlar aslında yakında  tanıdığımız Peppa-Mint , Donatina , Jessicake ve Bubbleisha ‘nın yeni versiyonlarından oluşuyor.Fakat bu kez Peppa-Mint , Donatina , Jessicake ve Bubbleisha mutfağa girmeye hazır bir şekilde giyinmişler. Ve Cicikızların herbirinin özel cicibici mutfak  önlükleri var . Her cicikız paketinde 2 adet  özel Shopkins ve çıkarılabilir şef önlüğü bulunmakts .Haydi bir göz atalım .

AŞAĞIDAKİ BUTONLARA  BASARAK DİĞER SHOPKİNS SAYFALARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ

1.SERİ2.SERİ3.SERİ4.SERİ5..SERİ6.SERİ7.SERİCİCİ KIZLARCİCİBİCİLER GENEL GÖRÜNÜM

PEPPA MİNT

Peppa Mint yeni dizaynı ve önlüğü ile daha modern bir hava kazanmış. Bu sefer saçları biraz daha bukleli ve bukleli saçları Peppa’ya çok yakışmış.

BUBBLEISHA

Bubbleisha çift kuyruklu saçlarını yeni cicikızlarda değiştirmiş. Bukleli uzun saçları ile daha 1.seri cicikızlardan daha mı güzel ne?

DONATİNA

Cicikız Donatina ise yeni cicikızlar arasından saçlarını en çok değiştiren o olmuş.  saçlarının perçemlerini kesmiş ve saçını biraz uzatmış. Elbiseside mutfağa girecek rahatlıkta tasarlanmış. Bizce oldukça yakışmış. Bu arada en kısa saçlı cicikız Donatina oldu herhalde.

JESSİCAKE

Cicikızlar Şef kulübü serisinin şampiyonu  Jessicake olmuş . 1.seriden hatırladığımız jessicake’e birşeyler olmuş ve o kadar güzel ve tatlı bir hal almış ki.Saçlarının ön tarafını boyatmasıda pek yakışmış.Uzun lafın kısası bu seride biz en çok Jessicake ‘in değişimini beğendik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *