Son Eklenenler

Sylvanian Families Oyuncak Setleri

Sylvanian families   oyuncak setleri 1985 te ilk üretimini yapıp aynı seriyle bugünlerde alıcı bulabilen ender firmalardan biri. Sylvanian familtop_imagey oyuncak setlerinin  ürünleri ülkemizde  fiyatlarının biraz yüksek olmasından olsa gerek yeterince ilgi çekebilmiş değil.La fontaine’nin hayvanları konuşturması gibi sylvanian family oyuncak setlerine Epoch firması  hayat vermiş. Sylvanian families oyuncak setleri   belirli bir tema etrafında örgülenirken ihtiyaç olabilecek herşey düşünülmüş. Eğer mesela slyvanian family restoran setini alırsanız tabağından menüsüne,hamburgerinden içeceklerine , kasasından hoşgeldiniz tabelasına kadar bir restoranda görebileceğiniz herşeyi setin içerisinde bulmanız mümkün.

Kaliteli ve sağlıklı ürünlerden bir tercih yapmak isterseniz kesinlikle seçeneklerinizden biri olmalı.countrymarket1_zps84897005

Bilmeniz gerekenler

  • Slyvanian falmilies oyuncak setlerinden herhangi bir evi satın alırsanız mobilyalar sete dahil değil
  • 30 yıldan fazla bir süredir üretim yapan Japon Epoch firması  sylvanian family oyuncak setleri için o kadar fazla akseuar ve mobilya çeşitliliğine sahip ki çocuklar adeta kendilerini IKEA veya bir mobilya mağazasına girmiş gibi hissediyorlar.
  • maxresdefaultMobilya ve aksesuarlarda da en küçük detaylar atlanmamış ve aslına uygun bi şekilde minyatür hale getirilmiş.Mobilyaların kapakları ve çekmeceleri açılabiliniyor.
  • Çocuklar sylvanian family ile evlerini istedikleri gibi dizayn ederken hayvanlarınıda istedikleri gibi giydirebiliyorlar.
  • Sylvanian families  oyuncak setlerinin çok kaliteli malzemeden üretildiğini görmek mümkün.Uzun yıllar bozulmadan kullanılabiliniyor.3ac7de930dd54b5956f25729d6a7de20
  • Sylvanian families oyuncak setleri nin sağlam olmasının yanında oldukça estetik bütün detyaları düşünülmüş elbiseler ve tatlı hayvanları ile koleksiyonu yapılabilinecek güzellikteler
  • Bu kadar artısından sonra kaliteyi ucuza alabileceğiniz bi ürün değil demeyi çok isterdik fakat maalesef Sylvanian Families ürünleri çok ucuz değiller.
  • Birde söylemeden edemeyeceğimiz küçük parçaların kolay kaybolma riski. Özellikle küçük çocuklara pek tavsiye etmiyoruz. (En az 5 yaş)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *