Son Eklenenler

5.seri Shopkins Cicikızlar – 5.sezon Shopkins Bebekleri

Moose firması shopkinsler kadar shopkins bebekleri ile yakaladığı başarıyı sürdürmekte kararlı. Çok kısa aralıklarla piyasaya sürülen shopkins cicikızlar bazen çocukların favori oyuncaklarını elden bırakmalarını da hızlandırıyor. Şöyle ki , elinize aldığınız shopkins cicikızın ya çok geçmeden yeni bir konsepti çıkıyor ve siz yenisini alıp eskisini elinizden bırakıyorsunuz. Yada yeni gelen ultra tatlı shopkins cicikızlar gönlünüzü çalıyor ve çok sevgili oyuncağınızı yedek kulübesine gönderiyorsunuz.

Cicibiciler seri veya sezon anlayışında çok daha tutarlı gidierken cicikızlar maalesef oldukça kafa karışıklığı oluşturuyor. Özellikle happy place adlı yeni oyuncak serisi bazen tanıdığınız cicibicileri bazende yenilerini mini cicikız olarak piyasaya sürünce kafalar oldukça karışıyor. Neyse uzun lafın kısası 5. seri shopkins cicikızlar yine en sevilen olmaya aday bebekleri ile karşınızda.

AŞAĞIDAKİ BUTONLARA  BASARAK DİĞER SHOPKİNS SAYFALARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ

1.SERİ2.SERİ3.SERİ4.SERİ5..SERİ6.SERİ7.SERİCİCİ KIZLARCİCİBİCİLER GENEL GÖRÜNÜM

 Pirouetta

2016 kasım ayında piyasalara sürülen balerin temalı bir shopkins bebeği

Zarafet ve stil söz konusu olduğunda, bu kız gerçekten de 1 numara ! Sadece Tütü Şirinliği olan, ışıltılı bir elbiseyle etkilemek onun işi ! Pirouetta ve Dükkânları’nın bulunduğu yerde gösteri zamanı başlar ve bu mükemmel balerin perde inene kadar etkilemeye devam eder.

En sevdiğim hobi: Pilutunu pratiği yapmak.

En sevdiğim alışveriş mekanı: Shopkins Dans Stüdyosu

 

Kirstea

Kirstea 2016 yılında piyasalara sürülen çay konseptli bir cicikız.

Kirstea için her zaman çay zamanı!

Alışveriş yapan Kirstea, sıcak bir bardak çay ile gününü bitirmeyi sever. Arkadaşları  için mükemmel bir çay partisi organize etmek  Kirstea’nın en sevdiği eğlencedir.  Kafası her zaman partilerini daha lezzetli kılmak için fikirlerle dolup taşıyor! Unutmayın, Kirstea çayda şeker kullanmaz , zaten yeterince tatlıdır!

Favori hobi: Çayla birlikte okumak!

En sevdiğim arkadaşlarım: Tessa Teacup & Sugar E. Kase

En sevdiğim alışveriş mekanı: Teacup café.

Görünüm
Kirstea lavanta gözleri, kırmızı dudakları ve kıvırcık mor saçları ile  koyu tenli bir kız. Önünde önü beyaz kalbe olduğu kadar mavi bir çay konseptli  kafa bandı da var. Üstü mor , ortada bir çay fincanı ve altta kahverengi bir çay tasarımı olan gök mavisi bir elbise giyiyor. Ayrıca beyaz tayt ve kahverengi ve mavili bir  ayakkabı giyiyor.

 

Gemma Stone

Şunu söylemek gerekir 5.seri shopkins cicikızlar arasında en çok ilgiyi gören oyuncak Gemma Stone oldu ve olmaya devam edecek gibi.

Kasım 2016’da piyasaya çıkan Gemma Stone sınırlı sayıda cicikızlardan biri.  Gemma stone Toy Industry Foundation için  Şubat 2015’te açık arttırma ile 21500 dolara satılan shopkins cicibici  gemma stone ürünün devamı olarak üretilmiş.  Sınırlı sayıda üretilen Gemma Stone  sonradan sayısı arttırlarak dünya piyasasına bırakıldı bakalım ülkemize gelicek mi ?
Gemma Stone – Parlama zamanı!

Nadiren görülen parıltılı bir parlaklık ile Gemma Stone gerçekten “özel bir tür”! Herkesin aradığı bir şey onda var … Ama en önemlisi doğal güzelliği ve onu tamamen değerli yapan parlak bir kişilik!

En sevdiğim hobi: İncilerimi incelemek.

Takılmak  için en sevdiğim yer: Kırmızı Halı!

Görünüm:

Gemma’nın saçları, son derece solgun bir gölge mavisiyle, ve çok soluk pembe çizgileriyle etkiliyor. Gözleri çok soluk mavi  ve s alt kısmında pembe renk tonlarına dönüşüyor. Gözünde ki elmas efekti ona ciddi bir ağırlık katmış.Gümüş, mor taçının alt kısmını süsleyen incilerle adeta bir kraliçe havasında bakıyor. Parlayan mavi,mor elbisesi , beyaz mor kürkü ve  elmas ayakkabıları ile belkide en alımlı en yeni  cicikız ünvanın en güçlü adayı.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *