Son Eklenenler

SHOPKİNS CİCİBİCİLER OYUN SETLERİ – Aksesuar Oyuncaklar

Shopkins Cicibiciler Oyun Setleri Burdalar 

2li ,5li ve 12 li cicibici paketlerinin yanında  shopkins cicibiciler oyun setleri çocuklara derinlemesine bir oyun zevki sunuyor.  Dondurma Arabasından meyve sebze tezgahına marketten buzdolabına kadar farklı amaçlar için alabileceğiniz bu oyun setlerinin özelliklerinden biride içlerinden çıkan shopkins cicibiciler. Bu ciciler sadece bu oyun setlerinden çıkıyor .Yani bir diğer deyişle bu cicibicilerden istiyorsanız yapmanız gereken tamda o cicibicinin birlikte satıldığı oyun setini satın almalısınız. Maalesef 2li ,5li ve 12 li cicibici paketlerinin içlerinde oyun setlerinde olan cicibicilerden çıkmıyor.

OYUN SETLERİNE TIKLAYARAK AKORDİYON MENÜLERİMİZİ AÇIP DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
  

1-) MEYVE&SEBZE STANDI (SERİ 1)

MEYVE SEBZE

Bu oyun setin özel cicibicilerden Pumpkinella ve Coconutty bulunmakta. Bunu dışında bir adet meyve suyu sıkacağı kaydırağı ve bir adet tartısı ile meyve ve sebzelerinizi sergilebiyeceğiniz mükemmel bir shopkins cicibici oyun seti

2-)FIRIN OYUN SETİ (SERİ 1)

FIRINBu sette özel exclusive Shopkins Rolly Roll and Hot Apple Pie cicibiciler bulunmakta. Dönen hamur karıştırıcı ve fırın standi bu setin paketinden çıkan  vitrin modelleri.

3-)SHOPKINS CİCİBİCİ MARKET (SERİ 1)

SHOPKİNS MARKET2015 Yılında Toy of the Year organizasyonu tarafından ylın en iyi kız oyuncağı kategorisinin kazananı shopkins cicibici marketi oldu.Bu setin paketinde exclusive Shopkins Margarina and La’Lotion bir margarin ve bir sıvı sabun bulunmakta.Market rafları kapısı ve kaydırabilen kasası ve kaydırağı ile çocuklara tam bir alış veriş havası verebilecek herşeye sahip..

4-) MARKET ARABASI (1.SERİ)


1.serinin bir diğer oyun seti ise market arabası oldu. Bu setin içerisinde bu sete özel cicibiciler Curly Fries and Sponge Cake adlı bir adet sünger kek ve patetes kızarması bulunuyor.Alışveriş arabası oldukça büyük ve aynı anda 60 cicibiciyi içine alabiliyor.

5-)SHOPKİNS CİCİBİCİ MAKİNESİ (SERİ 1)

shopkins cicibici makinası1.serinin bir diğer oyuncak seti shopkins cicibici makinesi oldu.Bu metal kutucuk içerisinde ki özel cicibiciler, herzaman göregeldiğimiz birinci serideki cicibicilerin farklı renkteki modifikasyonlarından oluşuyor.Her sette 2 adet cicibici bulunuyor. Ve çıkması muhtemel  cicibicilerin isimleri Creamy Bun Bun, Pretz-Elle, Alpha Soup, Nutty Butter, Cheeky Chocolate, or Cheeezy B.

6-)CİCİBİCİ BUZDOLABI (SERİ 2)

BUZDOLABIBu setin içerisindede sadece bu sete özel 2 adet cicibici ……………. exclusive Shopkins Strawberries and Cream and Soda ve 6 lı mini yumurta bulunuyor.Aynı zamanda buzdolabınızi paketin içinden çıkan stikırlarla süsleyebilirisiniz.Shopkins cicibici buzdolabına tam 25 cicibiciyi yerleştirebiliyorsunuz.

7-)CİCİBİCİLER DONDURMA ARABASI (SERİ 3)

icecream3.serinin oyun setlerinden biri cicibiciler dondurma arabası . Bu sette bu sete özel Shopkins cicibiciler Kylie Cone and Wally Water bir adet şemsiyeli standı bulunuyor. Bu setin yine 2 .seri ile piyasaya sürülen farklı renkteki bir modelide var .Glitz dondurma arabası adı verilen bu setin içinden Fishtix ve Yo-Chi adlı 1.seriden hatırladığımız 2 cicibici çıkıyor. 

8-)CİCİBİCİ AYAKKABI DÜKKANI (3.SERİ)

3.seri sıra dışı oyun setlerinden biri de cicibici ayakkabı dükkanı .Bu setin içerisinde özel exclusive Shopkins cicibiciler , Heely ve Kelly Jellyi bulacaksınız.

9-)MAKYAJ MASASI (SERİ 3)

maKYAJ MASASIMakyaj Masasi 3.cü serinin kızların ilgisini çekecek rengarenk oyun setlerinden biri. Bu setin içerisinde 2 özel cicibici Shopkins, Mindy Mirror and Blushy Brush bulunmakta.

10-)BALE MODASI (3.SERİ )

SHOPPINGSPREE-BALLET-M_large Bale modası oyun seti ile tam bir bale odası oluşturabiliyorsunuz.Paketin içinde 8 adet sadece bu paketlerden çıkan exclusive 8 cicibici ve bir adet piyano bulunuyor. Exclusive Cicibicilerin isimleri shopkins Music Box, Tiara, Teeni 1, Tiny 2, Lippo, Tutucute, Duffa, and Piano Man.

11-)GECE AYAKKABILARI (SERİ 3)

gece ay 2Cicibiciler oyunseti koleksiyonun bir diğer ürünü gece ayakkabıları. Paketin içerisinde bir adet aynalı komidin ve bu sete özel cicibici shopkinslerden Dressica, Clutch, Sweet Scent, Hi, Heel, Ring-a-Ling, Cam Camera ve Fancy Fascinator. bulunuyor.

12-)GÜNLÜK AYAKKABILAR (SERİ 3)

Cicibiciler shopkins moda şöleni koleksiyonu iyi bir tarz oluşturmak için gerekli herşey düşünülmüş bir ayakkabı setinide içeriyor. Bu günlük ayakkabı setini açtığınızda bir gardırop ve sete özel Floppy Hat, Shades, Bop Top, Penelope Pleats, Smarty Phone, Satchel, Peter ve Sneaker adlı cicibileri bulacaksınız.

13-)CUPCAKE KOLEKSİYONU(SERİ 3)

Cupcake koleksiyonu setinin içindeki tatlı ikram vitrini  ve bu sete özel Cake Pop, Hot Chocco, Swiss Roll, Mr. Muffin, Patty Pam, Mel-tin Muffin, Little Teapot ve Pretty Cake Stand adlı cicibiciler çocuklara tatlı anlar yaşatmaya hazır.

14-)ATIŞTIRMALIK KOLEKSİYONU (SERİ 3)

fast f Bu sette talı bir fritöz tezgahı ve özel cicibiciler Wise Fry, Onion Ring, Cheddar, Yummy Sundae, Shaky, Lil Red, Apple Pie ve Sadie Soda bulunmakta

15-)KREMALI TATLI KOLEKSİYONU (SERİ 3)

cool creamyBir büyük tatlı pınarı makinesi ve bu sete özel Popsicle, Coney, Scoopy One and Scoopy Two, Frogurt, Moo Shake ve Fudgey adlı cicibiciler bu setin paketinden çıkanlar.

16-)METALİK BUZDOLABI (SERİ 3)

metal buz1.serideki buzdolabının yenilenmiş versiyonu olan metalik buzdolabı seti yenilenmiş yüzü ile 3 seride piyasalara geri döndü .Bu paketteki dolabın ve cicibicilerin ilk sezondaki setten ayıran tek özellik renklerinin farklılıkları. .Aynı ilk serideki  gibi 25 cicibiciyi yerleştirebildiğiniz buzdolabını paketten çıkan stickerlarla süsleyebiliyorunuz..Yenilenmiş bu sette 1.seride gördüğümüz cicibicilerin metalik versiyonları bulunuyor. İlk seride paketten 2 cicibici çıkarken bu seride 8 adet cicibici çıkıyor.Ve bu pakette yine ilk seriden hatırladığımız mini yumurtaları görüyoruz. 

17-)BÜYÜK MARKET ARABASI (SERİ 3)

market araba mavi1.seriden hatırladığımız büyük market arabası 3.seride yine karşımıza çıkıyor. Fakat bu kez pembe değil hafif şeffaf açık mavi renkte.. Paketten 2 adet 3.seri alışveriş paketi ve 2.serinin bazı cicibicilerinin farklı renklerdeki versiyonları çıkıyor. Bu araba da çok büyük ve 60 cicibiciyi içine alabiliyor.

18-)BUTİK MAĞAZA (SERİ 3)

İlk olarak Kanada için üretilen butik mağaza sonraları başka ülkelerde piyasalara yayılsada Türkiye’de pek yaygın bulunmuyor. Bu sette  bu sete özel Polly Perfume, Quilty Boot, Lippy ve  Penny Purse adlı 4 adet cicibici bulunuyor.

19-)SHOPKİN ÇANTASI (SERİ 4)

 56093_SPKS4_Collector's case_Out_FEPCicibicileri artık dert etmeden her yere götürebileceğin shopkin çantası 4.serinin sürprizlerinden biri.Tam 60 adet sevgili cicibilerini içine koyup herkese gösterbilirsin.Üstelik çantanın yanında 2 adet bu sete özel cicibici pakette senin oluyor.

20-)ŞEKERLEME MAKİNESİ (SERİ 4)

sekerCicibicileri özel toplara yerleştirip şekerleme makinesinin içine atıp, içinden hangi cicibicinin düşeceğine baktığınız enteresan bir makine şekerleme makinesi.Bu setten çok özel 2 cicibici ve 2 şekerleme çantası cicibicilere hediye.

21-) KRALİÇE CUPCAKE CAFE (SERİ 4)

cupcake queenCicibicilerin tasarımcıları 4.seriye renk katmak için biraz farklı bir tercih yaparak cicibici fanlarına bir kafe hediye etmişler. Paketi açtığınızda içinden 2 adet alışveriş paketi ,oyunseti ve 2 adet bu sete özel cicibici buluyorsunuz.

AŞAĞIDAKİ BUTONLARA  BASARAK DİĞER SHOPKİNS SAYFALARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ

1.SERİ2.SERİ3.SERİ4.SERİ5..SERİ6.SERİ7.SERİCİCİ KIZLARCİCİBİCİLER GENEL GÖRÜNÜM

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *