Son Eklenenler

Prenses Elena Bebekleri – Prenses Elena Oyuncakları

Prenses Elena çizgi filmi ile çok hızlı bir şekilde çocukların kalplerini fethetmeyi başardı. Görünen o ki Sofia’nın pabucu dama atılacak. Tabii durum böyle olunca bütün oyuncakçıların raflarında yeni oyuncaklar serisi için yer açılması gerekecek. Evet Prenses Elena rüzgar gibi girdiği çizgi film dünyasından sonra şimdi oyuncak dünyasınada bir hareket getirecek.  Peki Prenses Elena bebekleri  daha ülkemize gelmeden merakla beklediğimiz   oyuncaklara bir göz atsak nasıl olur dedik.
1-PRENSES ELENA BENİM SIRAM BEBEĞİ (HASBRO)

Çocuklar,Hasbro’nun benim sıram  Prenses Elena oyuncağı ile maceralar düzenleyebilir ve kendi krallıklarını yönetebilir. Elena oyuncak Bebeği üzerinde macera elbisesi ve  parıltılı kemer ile çocukları büyüleyecek kadar zarif tasarlanmış. Çiçekli tokası, küpeleri ve kolyesinden  şık ayakkabılarına kadar her şey son derece detaylı.

Kolyesinde ki  Elena’nın mücevherine basıldığında , 30 saniyeden fazla “Benim Sıram”  şarkısını söylüyor, Ama bekleyin, daha fazlası var! Prenses Elena paketinde  ayrıca döner kol kayışı sayesinde çeşitli konumlara yerleştirilebilen bir gitar aksesuarı bulunuyor. Gitarın dokusu ve detayları, gerçek bir gitarın ve hatta her bir dizenin konturlarını da barındırıyor.Takribi satış fiyatı 60 TL.

2- KLASİK ELENA BEBEĞİ (DİSNEY)

Bir diğer Prenses Elena Oyuncağı ise disney store ürünü olan Klasik Disney Prenses Elena Bebeği.Klasik Prenses Elena bebeği  hareketli  kolları ve bacakları (kollar dizden ve bilekten kıvrılabiliyor ayaklar kıvrılmıyor) ile ve oldukça gösterişli elbisesi ile hayranlarına göz kırpıyor. Takribi satış fiyatı 35 tl olur diye düşünüyoruz.

3-PRENSES ELENA VE İSABEL (DİSNEY)

Prenses Elena Bebekleri mükemmel bir oyun zevki sağlamak için yan karakterleri de kapsıyor. Mükemmel 2 kız kardeşin maceralarını izleyip sonra onları ayırmak olmaz diyenler için bir kutudan 2 bebeğin çıktığı bu harika oyuncak yakında piyasalara merhaba diyecek.  40 dolarlık bu oyuncakların fiyatı çokta ucuz değil . Takribi olarak 130 lira civarında. Fakat paketin içerisinden çıkan harika kostümleri ile İsabel ve Elena ve  gitar,asa,ayakkabı,küpe ve bir çok aksesuarı ile parasına deyeceğe benziyor. Prenses elena bebeği okulu çevrilince şarkıda söylüyor.

Neyse Bekleyelim bakalım ne zaman ülkemize teşrif edecekler.

Disney başlığı altındaki diğer disney karakterleri ve oyuncakları için tıklayın…

http://zoyuncak.com/category/disney/DİSNEYE DAİR HERŞEY

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *