Son Eklenenler

Pomsiler 2018’e Damgasını Vuracak Oyuncak Geliyor.

 Pomsiler

Peluş , yumuşacık şirin evcil hayvan oyuncaklara  karşı koymak imkansız gibi . Çocukların sevgilisi olmayıo başaran hatchimals ve benzeri oyuncaklara ilgi artıyor. Peki bu yıla damgasını vurmayı bekleyen  sevimli Pomsiler ne zaman Türkiye’ye gelicek.Dahası yurtdışında Pomsies olarak bilinen bu şirin dolgu oyuncak başka bir isimle mi Türkiye’ye giriş yapıcak? 

Pomsies nedir? Pomsiler Nedirler?

Pomsies kabarık, sanal evcil  oyuncak bir kedi. Hatta nereye giderseniz gidin kolunuza,  sırt çantanıza, ayağınıza ve sırtınıza takabileceğiniz bir aksesuar.

Pomsilerin Özellikleri neler  ?

Pomsileri özel yapan şey interaktif bir oyuncak olması. Yani sahiplerinin hareketlerine reaksiyon vermesi.

Pomsilerin iki ana modu var. Pomsilerinizin mırnavlayıp , miyavladığı bir  yavru kedi gibi davranmasını istediğiniz evcil hayvan modu. Ve daha interaktif  “Dans Modu” .Bu arada dev gözleri de mevcut ruh halini ortaya çıkarmak için renkleri yakıp değiştiriyor.

Pomsilere  dair bilmeniz gerekenler.

  • Pomsiler takabileceğiniz ve her yere götürebileceğiniz sevimli ve şık interaktif peluş evcil hayvanlardır.
  • Pompies modasından esinlenerek, her Pomsies evcil hayvanı, bilek, saç, sırt çantası, giysi ve daha fazlasının etrafına dolanan yumuşak bir kuyruğa sahiptir  ve yumuşacık sevimli bir yüze sahiptir.
  • Bu kedicikler  iki oyun modu ile etkileşimlidir – Sanal Evcil Hayvan Modu ve  Dans Modu.
  • Pomsies interaktiftir ve ne zaman tepki verdiklerini ve yaptıkları sevimli seslerle ya da gözleri farklı renklerde ışıklandıklarında mutlu, uykulu veya aç olduklarını söyleyemeleri ile belli ederler.
  • Pomsies  acıkır,öksürürür,hapşurur , şarkı söyler ve daha neler neler .
  • Pomsiler ile iletişime geçtiğinizde  50 farklı reaksiyona şahit olabilirisiniz.
  • Pomsiler le  yeterince uzun süre ilgilenirseniz  rengarenk gökkuşağı gözleriyle, mırnavlama ve ve diğer tatlı seslere şahit olursunuz.
  • Arkadaşlarınızla birlikte oynamak için özel bir  dans modu da var. Bu modda pomsi şarkı söylemeyi bırakınca dans etmeyi bırakıyorsunuz.
  • Birinci seride  altı karakter var. Snowball, Patches ve Pinky

 

Pomsiler Ne Zaman Türkiye’ye gelir. Ve ücreti ne kadar olucak?

Pomsiler’in ülkemize gelmesine daha biraz daha zaman var gibi. Zira henüz yurdışında yeni yeni piyasalarda gözükmeye başladı. Avrupa ve Amerika için ilan edilen Tarih 20 temmuz 2018 idi. Ülkemize oyuncakların rötarlı geldiği düşünülürse Eylül 2018 tahmininde bulunabiliriz. Belkide ağustos sonuna yetiştirilir. Tatiller bitmeden yani.

Pomsiler ne kadar olucak . Veya Pomsilerin fiyatı ne kadar gibi sorular akla geliyor tabii kide . Zira özellikle interaktif oyuncaklar ülkemizin bütçelerinin çok üstünde oluyor . Bu yönüyle Pomsilerin Amerika fiyatı bu kadar özellikli bir oyuncak için oldukça makul. Amerika fiyatı 14 dolar yani ülkemizde ki karşılığı takribi olarak 60-70 Tl civarında olucaktır. Aşağıda piyasalara sürülen ilk reklamı görebilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *