Son Eklenenler

Pineapple Lily 3.Seri CiciKız

 Pineapple Lily  ağustos 2016 tarihinde ilk olarak Kanada’da piyasaya sürülen ananas temalı bir cicikız.Cicikızların arasında oldukça bilinen bir isim olmasada rengarenk saçları ile kendine bir hayran kitlesi oluşturabilecek big güzelliğe sahip.

AŞAĞIDAKİ BUTONLARA  BASARAK DİĞER SHOPKİNS SAYFALARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ

1.SERİ2.SERİ3.SERİ4.SERİ5..SERİ6.SERİ7.SERİCİCİ KIZLARCİCİBİCİLER GENEL GÖRÜNÜM

 

Pineapple Lily  piyasalara bir setin parçası olarak merhaba diyen  ilk cicikız oldu. 3.seri kızlardan biraz daha sonra cicikızlar kamyon seti ile birlikte satılan Pineapple Lily  nin  ilk versiyonu daha açık bir ten rengine sahipti.  İkinci  sürümün rengi ise daha koyu bir ten rengiydi.   Dört  farklı renkteki saçları ise bu cicikızın öne çıkan özelliği . Açık pembe,  koyu bir çilek pembesi, kireç yeşili ve limon sarısı.

Her iki versiyonda yeşil gözler ve sarı kaşlar var . Saçlarının çoğu örgülü ve perçemleri önüne doğru dalgalı bir halde. Baş bandı, ortasında anans dilimleri bulunan bir meyve tabağını andırıyor.  Ananasın yanı sıra pembe bir bileziği andıran sarı bir üst giyiyor. Ayrıca pembe ve yeşil  iki katlı bir etek ve  ananas temalı bir çift ayakkabı giyiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *