Son Eklenenler

Örümcek Adam Örümcek Evreninde

Örümcek Adam  Örümcek Evreninde

Örümcek Adam kaç yaş için : Orta şiddette fantezi ve hafif yaralnma sahnelerinden dolayı Örümcek Adam: Örümcek Evreninde PG ile tanımlanmıştır .Buda 13 yaş altı çocuklar için uygun olmayan sahneler olduğunu gösterir.Diğer yandan  başka tanımlamlar 10 yaşa kadar uygunluğunu iddia etmektedir.Karar ailelerin fakat 10 yaş altı çocukların götürülmesini tavsiye etmiyoruz

Hikayemiz şöyle Porto Riko’lu Brooklynli genç Miles Morales, Manhattan’daki özel bir okula adapte olmaya çalışıyor.Miles’ın babası bir  polis memuru ve annesi işine sadık bir hemşire. Her ikisi de oğullarının başarılarından gurur duyan ebeveynler . Yetenekli öğrenciler için olan bu okulda oğullarının  başarılı olduklarını görmek istiyorlar. Bununla birlikte, yeni okula uyum sağlamak pekte kolay olmuyor Miles Morales için . Çünkü Miles mahalleden arkadaşları ile vakit geçirmek ya da yeteneklerini bir grafiti sanatçısı olarak  teşvik eden Aaron Amca’yı ziyaret etmek ona daha çekici geliyor . Miles, Aaron’a çok saygı duyması ve onu  idolize etmesine rağmen, amcası  geçmişte yasalarla ilgili sorunları olan oldukça karmaşık bir karakterdir.

Miles’ın hayatı, radyoaktif bir örümcek tarafından ısırıldığında daha da karmaşık bir hal alıyor. Artık Miles  zehirli saldırı, kamuflaj, nesnelere yapışma, çok iyi  duyma ve  çok daha fazlasını içeren süper güçlere sahip bir gençtir.

Neyse gerisini kısa keselim ki heyecanı kaçmasın.  Peter Parker, Spider-Gwen ve May Teyze gibi tanıdık karakterlerin ve Spider-Ham, Spider-Man Noir ve anime Peni Parker gibi yeni karakterlerin desteğiyle Miles bir süper kahraman olmanın zorluklarını ve sorumluluklarını öğreniyor . Sonunda herkesin kahraman maskesini takabileceğini ve doğru olan  için savaşmak için harekete geçebileceğini öğretiyor.

Yorumlarımıza gelince

Filmin ana noktası , Miles’ın hikayesi ve  tamamen yeni ve sıradışı bir şekilde anlatılmış. Filmin ana temalarından biri, hepimizin güçlü yanlara sahip olduğumuz ve kim olduğumuz ya da nerede doğduğumuzdan bağımsız olarak hepimizin sorumluluklarımızla yüzleşmesi gerektiği.

Örümcek Adam Örümcek Evreninde gerçekten kahraman olmak ve toplum için doğru şeyi yapmak gibi olumlu özelliklerle ilgili. Aileler için de harika, çünkü herkes temsil ediliyor.  Çocuklara ve yetişkinlere hitap eden bir sürü espiri var. Bu konuda herkes için, benim gibi eski filmlerden hoşlanan yetişkinler için ve ayrıca onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen çocuklar veya gençler için bir şeyler var.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *