Son Eklenenler

My Mini MixieQs Oyuncakları – My Mini MixieQs Karakterleri

My Mini MixieQs Karakterleri

Kızlar küçük minik figürleri sever . Ve Mattel’in en yeni oyuncaklarından My Mini MixieQs şimdiye kadar gördüğümüz , en sevimli mini koleksiyon  figürlerinden ! Oldukça küçük bu küp piksel  karakterler  büyük kişilikleri ile çok yakında geliyorlar. Evet  en yeni oyuncakları tanıtmaya devam ediyorıuz.
My Mini MixieQs koleksiyonunun en havalı özelliklerinden biri, kıyafetlerini ve saçlarını rahatlıkla çıkarıp değiştirebilmeniz! Her karakter, kişiliklerine ve tezlerine göre belirli bir görünüme sahip.  Şen Şakrak , Şık, Gülünç, tatlı,cesur,vahşi ,şımarık  ve arkadaş canlısı  olarak adlandırılan 8 farklı sınıfltan çıkan tüm karakterlerin saç modellerini ve kıyafetlerini değiştirip kendinize yeni  My Mini MixieQ karakterleri oluşturabilirsiniz. Bu serin oyun değeri, kızların kendi karakterlerini özelleştirirken yaratıcı olmalarını sağlar ve geri kalanlar arasında gerçekten de göz dolduruyor.

My Mini MixieQs Oyun Setleri

Mini MixieQs oyuncakları arasında ayrıca oyun zevkini arttıran  koleksiyonunuzu içine yerleştirebileceğiniz oyun set ve odalarıda bulunmakta. Bazı mobilya veya setler   katlanarak küp haline getirebilirinir veya üst üste koyularak mükemmel tasarımlar oluşturabilinir. Kayak tatilinden   kamp alanına , pet storedan şekerleme dükkanında , oyun parkından apartman oyun setine kadar mega tatlı setleri ile Mini MixieQs oyuncakları koleksiyon severlerin kalbine talip.

Bu oyuncaklar çok sevimli ve  oldukça şirin. Özellikle evde fazla yer kaplayan oyuncaklardan sıkıldıysanız my mini MixiQs oyuncakları tam size göre . Minimum alanda maksimum oyun zevki sağlayan oyuncakları katlayarak taşıyabiliyorsunuz üstelik.  Küçük bir kutu ile dünyanın heryerine  taşınabilir bir sürü oyun setiniz olabilir.

Türkiye’ye henüz gelmedi bu şirin oyuncaklar .Gelirse içerisinde 2 adet bulunan mini kutuların takribi fiyatı herhalde 10 tl civarında olacaktır.  Sizler için henüz bir adet mattel firmasının resmi videosu ve birde fuardan tanıtım.(maalesef İngilizce ama oyuncakları yakından görebilirsiniz.
 

http://play.myminimixieqs.com/en-us

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *