Son Eklenenler

My Mini Mixie Oyuncak Değerlendirme -Gizemli Kutular

NEDİR ?

Mini Mixie  Q’lar  Mattel firmasının  yeni mini figürleridir. Bu paketler ise içinden 2 adet çıkan kapalı gizemli kutular. Mixie Q’lar çok şirin ve küçükler .Üstelik saç ve kıyafetlerini karıştırıp eşleştirebiliyorsunuz. . Yapılması gereken çok basit minik figürlerin  sadece saçları ve kıyafetlerini çıkarmak  ve onları değiştirmek.  Mini Mixie Q’nun gizemli kutuları, 1.serinin  bir parçası . Koleksiyon  ultra şirin oyuncakları içerisnde barındırıyor . 8 AYRI  kategoride bulunan figürlerin ne kadar sıklıkla kutulardan çıktığına dair ve Günlük, Özel veya Ultra  adlı bir başka sınıflandırmada mevcut.


Özel olarak sınıflandırılmış renk. Her gizemli kutu bir koleksiyoncu kılavuzu içerir, böylece tüm Mixie Q’larınızı takip edebilir ve onları topladığınızda bu kılavuzdan kontrol edebilirsiniz.
 

EĞLENCELİ Mİ ?

Minik oyuncakları seviyorsanız evet Mixie Q süper ! Bu mini koleksiyonların tuhaf, ve farklı görünüşleri var. İçindeki sıradışı oyuncaklar kız çocuklarının sergilemek çok eğlenceli olacak. Ancak, saçlarını ve kıyafetlerini değiştirerek mükemmel bir oyun zevki yakalanabiliyor.

KİMİN VE KAÇ YAŞ İÇİN  ?

Mixie Q, mini figürleri koleksiyon yapmayı ve ve giydirip çıkararak farklı karakterler üretmeyi seven çocuklar için ideal.  3 yaş ve üstü için.

Bilmeniz Gerekenler

  • Her gizemli kutu iki Mini Mixie Q ve bir koleksiyoncu kılavuzu içerir.
  • Oyuncakların  mekan ve oyun alanlarının bulunduğu büyük setleri bulunmaktadır.
  • Türkiye’ye henüz gelmedi bu şirin oyuncaklar .Gelirse içerisinde 2 adet bulunan mini kutuların takribi fiyatı herhalde 10 tl civarında olacaktı

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki linki takip ediniz.

 

My Mini MixieQs Oyuncakları – My Mini MixieQs Karakterleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *