Son Eklenenler

Mini Cicikız Popette – Cicibicilere Ev – Mutlu Ev

Son iki yıldır  çocukların istek listelerinin en  üst sıralarında yer bulan oyuncak hep  Shopkins Cicibiciler oldu. Ve bu  yılda bu rengarenk koleksiyon sevenlerine  mini cicikız oyuncakları da  içeren Happy Places oyuncakları ile merhaba diyerek serisini genişletti. Ülkemize 2016-08-02-16-38-48ne zaman gelir , yada gelir mi gelmez mi bunu tahmin etmek zor. Fakat yinede cicibicilere dair tüm yenilikleri paylaşmaya devam etmek adına buradan size  Happy Places (Mutlu Yerler) serisinin önemli bir setide Happy home ( mutlu ev ) adlı oyuncak. img_3730

Mutlu Ev konsepti içerisinde  Lil ‘Shoppie (mini cicikız) olarak adlandırılan minik Popette evin sahibi rolünde bulunuyor. Kutunun içerisinde bulunan özel shopkins cicibici mobilya ve dekorasyon malzemeleri ile gerçektende mutlu bi ev tasarlamak mümkün. Mutlu ev setinin kahramanı mini cicikız Popette’in odası oturma odası olarak belirlenmiş .Doğal olarak bu setin içinden  oturma odası için gerekli  büyük bir kanepe, iki orta boy cicibici, iki küçük cicibici  ve iki minik  cicibici çıkıyor. 2016-08-02-16-41-02Diğer odaları tamamlamak için ise happy places  ( Mutlu Mekanlar) serisinin diğer setlerini satın almanız gerecek. Yani bu seti alarak çocuklar ilk kez cicibilerle tanışsalar dahi ellerinde tam donanımlı bir şekilde bir odayı dolduracak malzemeye  sahip olabiliyorlar. Tabiiki kuşkusuz  mutlu ev tasarımı çocukların elindeki cicibicilerlede zenginleştirebiliniyor.

img_3733Oyun setinin etrafı açık – sadece arka tarafı duvar tasarımı ile kapatılmış. Bu sadece harika bir görüntü için değil, aynı zamanda çocukların  oyun alanını kısıtlamamak için yapılmış. Bu tasarım çocukların yalnız oynamalarına veya bir arkadaşıyla oynamalarına izin veriyor. Mini cicikız Popette   her ne kadar görsel olarak büyük olanı kadar detaylı ve çekici olmasada bu konsepte çok uygun bir şekilde oturtulmuş. Popette  ve mobilya arkadaşları diğer cicibicilerle tamamlanarak oldukça geniş özellikleri olan bir eve dönüştürebilinir.

img_3732Bu gibi oyun setleri, çocukların gerçekten Shopville dünyasını oluşturmalarına imkan sağlıyor. Çocuklar, happy place serisinin ev seti ile hayal kurma ve oyun kurgulama için gerekli bütün malzemelere ulaşmış oluyorlar. . Bunun ötesinde, bu oyun setleri, çocukların cicibici koleksiyonu için mükemmel bir  saklama yeri oluşturuyor. Özellikle anne ve babalar evin her tarafına dağılmış cicibiclerle ilgili şikayetlerine son veriyorlar.

 

AŞAĞIDAKİ BUTONLARA  BASARAK DİĞER SHOPKİNS SAYFALARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ

1.SERİ2.SERİ3.SERİ4.SERİ5..SERİ6.SERİ7.SERİCİCİ KIZLARCİCİBİCİLER GENEL GÖRÜNÜM

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *