Son Eklenenler

Madeline Hatter – Çılgın Şapkacının Kızı

Madeline Hatter – Çılgın Şapkacının Kızı

Madeline ever after high’da ki enerji dolu , coşkulu ve arkadaş canlısı kızlardan biridir. Herhalde bu özellikleri çılgın şapkacının kızı olmasından kaynaklanıyor. Birazda polyannacılığı olduğu ve gereğinden fazla iyimser davrandığı söylenebilir. Madeline aynı zamanda tam bir çay hastasıdır. Çay seti ve her daim şapkasında taşıdığı hayvanı earl grey bunun en büyük göstergesidir. Madelinenin harikalar diyarından kalma özelliği imkansız şeyler yapabilmesidir. Fakat bu sıradışı kabiliyeti birşeyin imkansız olduğunun farkında olmadığı zaman işe yarayabiliyor.İnsanların seçimlerini kendisi yapması gerektiğini düşündüğünden bir asi olmayı tercih etmiş olsada babası Çılgın Şapkacı’nın da ayak izlerini takip edip onun gibi birisi olmayıda istiyor.Mesela bazen başka zamanları,başka yerleri görebilip insanların akıllarını okuyabiliyor. .Madeline Haziran’ın 8’inde doğmuş ve İkizler burcundan. Bu yüzden bazen karakterinde değişikllik olabiliyor ama arkadaşları bunu önemsemiyor.
Ever After High Tam listeEver after High Bütün SayfalarEver After High AsillerEver After High Asiler

Tarafı: Asiler

Güç Özellikleri: Komik, Cesaret Verici, Hayal Gücü Kuvvetli

Oda Arkadaşı:   Kitty Cheshire

Ailesinin Hikayesi:  Alice Harikalar Diyarında

En Çok İstediği Şey: Bu çılgın dünyayı keşfe çıkmak ve ülkedeki en ünlü Şapka ve Çay Dükkanını işletmek!

“Sihirli” Dokunuşu: Şapkamdan her şeyi çıkarabilirim. Çay takımları, ders kitapları, beyaz tavşanlar… Bir şekilde hepsi bu şapkanın içerisinde.

“Ah,Lanet”Anı:    Şey, herkes deli olduğumu düşünüyor. Bu yüzden, geleceği görebildiğimi söylediğimde kimse bana inanmıyor.

En Sevdiği Ders: Masal Kimyası İnsanı büyütüp küçülten iksirler yapmay

En Sevmediğim Ders: Münazara. Daha çok insan bilmeceli konuşsaydı, bu derste daha başarılı olabilirdim.

Sonsuza Dek En İyi Arkadaşlar: Raven Queen ve Cedar Wood
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *