Anasayfa / Boyama sayfaları -TÜRKİYENİN EN İYİSİ - Okul Öncesi Boyama / Madeline Hatter Boyama Sayfaları – Yazdır ve Boya

Madeline Hatter Boyama Sayfaları – Yazdır ve Boya

buy provigil egypt Boyama sayfaları -TÜRKİYENİN EN İYİSİ - Okul Öncesi Boyama, Ever After High, Kızlar için Boyama Sayfaları Yorum Yap 1,145 kez okundu.

source url Komik, Cesaret Verici, Hayal Gücü Kuvvetli bir asi Madeline Hatter. Ever After High Bebekleri arasında oldukça büyük bir popülarite kazanan bu karakteri boyamakta oldukça zevkli işte bu yüzden sizler için sizinle Madeline Hatter Boyama Sayfaları.

GENEL BİLGİ

Madeline ever after high’da ki enerji dolu , coşkulu ve arkadaş canlısı kızlardan biridir. Herhalde bu özellikleri çılgın şapkacının kızı olmasından kaynaklanıyor. Birazda polyannacılığı olduğu ve gereğinden fazla iyimser davrandığı söylenebilir. Madeline aynı zamanda tam bir çay hastasıdır. Çay seti ve her daim şapkasında taşıdığı hayvanı earl grey bunun en büyük göstergesidir. Madelinenin harikalar diyarından kalma özelliği imkansız şeyler yapabilmesidir. Fakat bu sıradışı kabiliyeti birşeyin imkansız olduğunun farkında olmadığı zaman işe yarayabiliyor.İnsanların seçimlerini kendisi yapması gerektiğini düşündüğünden bir asi olmayı tercih etmiş olsada babası Çılgın Şapkacı’nın da ayak izlerini takip edip onun gibi birisi olmayıda istiyor.Mesela bazen başka zamanları,başka yerleri görebilip insanların akıllarını okuyabiliyor. .Madeline Haziran’ın 8’inde doğmuş ve İkizler burcundan. Bu yüzden bazen karakterinde değişikllik olabiliyor ama arkadaşları bunu önemsemiyor.
EVER AFTER BOYAMA TÜM KARAKTERLER

Diğer boyama sayfalarına ulaşmak için.

BOYAMA SAYFALARI Genel Görünüm Cicibiciler ve Cicikızlar Disney Prensesleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Hayri Canavargil Boyama Sayfaları – Hayri Canavargil Boyama

Küçük çocukları kalbinden vurmayı başaran bir diğer çizgi film Hayri Canavargil. Orjinal isim değil mi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir