Anasayfa / Boyama sayfaları -TÜRKİYENİN EN İYİSİ - Okul Öncesi Boyama / Madeline Hatter Boyama Sayfaları – Yazdır ve Boya

Madeline Hatter Boyama Sayfaları – Yazdır ve Boya

Komik, Cesaret Verici, Hayal Gücü Kuvvetli bir asi Madeline Hatter. Ever After High Bebekleri arasında oldukça büyük bir popülarite kazanan bu karakteri boyamakta oldukça zevkli işte bu yüzden sizler için sizinle Madeline Hatter Boyama Sayfaları.

GENEL BİLGİ

Madeline ever after high’da ki enerji dolu , coşkulu ve arkadaş canlısı kızlardan biridir. Herhalde bu özellikleri çılgın şapkacının kızı olmasından kaynaklanıyor. Birazda polyannacılığı olduğu ve gereğinden fazla iyimser davrandığı söylenebilir. Madeline aynı zamanda tam bir çay hastasıdır. Çay seti ve her daim şapkasında taşıdığı hayvanı earl grey bunun en büyük göstergesidir. Madelinenin harikalar diyarından kalma özelliği imkansız şeyler yapabilmesidir. Fakat bu sıradışı kabiliyeti birşeyin imkansız olduğunun farkında olmadığı zaman işe yarayabiliyor.İnsanların seçimlerini kendisi yapması gerektiğini düşündüğünden bir asi olmayı tercih etmiş olsada babası Çılgın Şapkacı’nın da ayak izlerini takip edip onun gibi birisi olmayıda istiyor.Mesela bazen başka zamanları,başka yerleri görebilip insanların akıllarını okuyabiliyor. .Madeline Haziran’ın 8’inde doğmuş ve İkizler burcundan. Bu yüzden bazen karakterinde değişikllik olabiliyor ama arkadaşları bunu önemsemiyor.
EVER AFTER BOYAMA TÜM KARAKTERLER

Diğer boyama sayfalarına ulaşmak için.

BOYAMA SAYFALARI Genel Görünüm Cicibiciler ve Cicikızlar Disney Prensesleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Güneş Boyama Sayfaları – 9 Adet

Güneş Boyama Sayfaları Eğitici Boyama Sayfaları başlığı altına yerleştirebileceğimiz güneş boyama sayfaları burada. Eğer çocukların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?