Son Eklenenler

LOL Sürpriz- 7 Katmanlı 7 Sürprizli Oyuncak

LOL Sürpriz !

Yuvarlak kutunun içindekileri  keşfetmek için heyecan duyulacak yeni gizemli bir oyuncak serisi dünya piyasalarında gözükmeye başladı. Lol Sürpriz …  Enteresan olanı ise cicibiciler veya mini mixie hatta mini monster high örneklerinden içinde  7 kat fazla heyecan bulunduran yeni bir oyuncak bu.  Elinize aldığınızda 7 adet sürpriz yuvarlak kutuda size bekliyor.  Tıpkı çekilişe katılmışçasına şansınızı deneyip kutunun sizin için sakladığı tüm gizemi çözmaya çalışıyorsunuz.

 

LOL BEBEK FİYATLARI İÇİN TIKLAYIN
Lol Sürpriz  topları gizem koleksiyonlarını her tabakasından neler bulunuyor…

  1. Katman: Gizli mesaj [shhh. . .]
  2. Katman: Emoji çıkartmaları [ garip mesajlar!]
  3. Katman: Biberon [heyyyy, oldukça çekici]
  4. Katman: Çift pabuçlar [roller skate, kovboy botları , bale ayakkabıları ve daha fazlası]
  5. Katman: Çirkin kıyafetler [tulumlar, tutuşlar, deri ceketler, denizaltı kuyrukları ve daha fazlası]
  6. Katman: Şık aksesuarlar [güneş gözlüğü, kedi kulağı, taçlar, küpeler falan filan ]
  7. Katman: … Nihayet! L.O.L. Sürpriz! ™ Süper tatlı bir bebek. son sürpriz!

Bu bebekler modaya uygun bir kişiliğe sahip. Rock’lılardan divalara, merbabilere kadar, L.O.L. Sürpriz! ™ toplama kabiliyetinin hepsi top oyun setinde ve cüzdanında toplanır. Ancak sürpriz orada bitmiyor. Bebeği biberonla  besleyin ve başka bir gizli sürprizi ortaya çıkarın!

 
MGA Entertainment CEO’su Isaac Larian, “LO. Sürpriz , bu sezon çocukların favorisi olacak dedi ve “Bugün çocuklar sürprizleri  kutularından çıkarmaya ve sonrasında sevinç ve şaşkınlık yaşamaya oldukça meraklılar.. Ve Lol sürpriz bu merak ve talebi 7 ayrı gizem ile karşılıyor. Onlara göre LOL Sürpriz sadece bir oyuncak değil, bir deneyim, gizemli bir gizem, her gün kendi LOL Sürprizi koleksiyonunu oluşturmak için tekrar tekrar açabilecekleri bir hediye.”

 

Bahsetmeye gerek yok, bu tatlı oyuncaklara ulaşmak için Türkiye biraz beklemek zorunda. Ne zaman gelir fikrimiz olmasada en azından fiyatı ile ilgili bir tahminde bulunabiliriz. Amerika’da 7.99 dolardan piyasaya sürülen bu ürünün fiyatının 10 -15 Tl aralığında olması ümit edilebilir.

 

Lol Boyama Sayfaları * Lol Bebekleri Boyama

Lol Bebekleri 1.Seri Tam liste – Lol Bebeklerin İsimleri

Lol Bebekleri 2.Seri Tam liste – Lol Bebeklerin İsimleri

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *