Anasayfa / ZOYUNCAK SEPETİ / Oyuncak Tanıtım / Littlest Pet Shop – LPS Minişler

Littlest Pet Shop – LPS Minişler

Dünyanın önde gelen oyuncak  üreticilerinden Hasbro şirketinin lider oyuncaklarından biri littlest pet shop. Ülkemizde daha çok Lps minişler olarak  bilinen pet hayvanlarının minik maketlerinden oluşan  bu cici oyuncaklar dünyada ve aynı zamanda ülkemizde kız çocuklar bazende gençlerin sevgisi kazanmayı başarabildi .pTRU1-17000427enh-z6

Lps minişler vücüdüna göre oldukça büyük kafaları bulunan hayvan serileri olarak 2008 yılında  piyasa sürüldü . Lps minişler ilk piyasaya çıktığında tercih edilen çizgi her ne kadar evcil hayvanlar serisi olsada zamanla yılandan kaplana kualadan ayıyakadar farklı ve evcil olmayan hayvan figürleri üretilip piyasaya sürüldü.

Çocuklarını ilgisini ve sevgisini  hızlı bi şekilde kazanması ile Lps minişlerin çizgi filmi ve oyunlarıda piyasaya saçılmaya başladı. Artık zannedersem oyuncak dünyasını lps minişler olmadan düşünmek imkansız. Ama enteresan olan şu ki lps minişlerin 3000 den fazla çeşitliliği belirli bir noktayı geçtiği için   belirli bir listede lps minişlerin hepsini bulabilmek artık mümkün değil.

Yinede meraklıları için internette ki şu blog oldukça geniş ve lps minişlerin hepsini  aynı çatı altında toplayabilen tek  websitesi

Minişlerin Blogu

Lps minişler küçük hayvan karakterleri ile gelen başarısını önce yaptığı oyuncak setleri ile pekiştirmek istedi . Bunun için piyasaya party setleri ,vip setleri , hayvan güzellik salaonları ve evleri piyasaya sürüldü . Burdada oldukça fazla çeşitliliği olan bir yelpaze üreten lps miniş setlerinin en sonuncusu miniş seti adlı uçak seti.

 

LPS Minişlerin bebekleri ise Blythe serisi olarak biliniyor . Fakat Fiyatları ve  piyasalarda fiyatlarından dolayı ender görsekte LPS Miniş  bebekleri  aslında klasmanındaki bir çok oyuncak bebeğe önderlik edebilecek kalite ve çeşitliliğe sahip.

 

Farklı kostüm ve aksesuarları ile Blythe bebekleri koleksiyon severlerinde ilgisini çekiyor. Youtube’da Blythe kızlarını bir araya getiren şu videoya bir göz atıp bu serinin model ve kreasyonlarıyla yakından tanışabilirsiniz

LPS Minişlere Dair pekte bilinmeyen bir bilgi:

  • Minişlerin göz renkleri onların ne kadar nadir olduğunu gösteriyor.
  • Mavi yaygın , yeşil az yaygın ,kahverengi  nadir ve mor çok nadir olduklarını gösteriyor. Fakat yeni modellerde farklı renklerde kullanılmaya başlandı.

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Lol Bebekleri 1.Seri Tam liste – Lol Bebeklerin İsimleri

Lol Bebeklerin İsimleri Lol Bebekleri 1.seri figürleri ile  daha Türkiye’ye gelmeden yaptığımız sayfa oldukça ilgi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?