Anasayfa / LALALOOPSY BEBEKLERİ / Lalaloopsy Bebekleri- Büyükler tam liste

Lalaloopsy Bebekleri- Büyükler tam liste

Lalaloopsy,  önce  ABD’de ardından dünyanın hemen hemen her yerinde  kısa sürede  dikkat çeken oyuncaklardan biri oldu. 2010 yılında Amerika’da piyasaya çıktığında Lalaloopsy bebeklerinden sadece 8 adet vardı. Fakat o yılın yazında Lalaloopsy bebekleri internetin en çok aranan ürünlerinden biri oldu . Üstelik farklı organizasyonlarda da  yılın en iyi kız oyuncağı ödülünü almayıda başarmıştı.Lalaloopsy-250x200 Beklenenin üzerindeki ilgi  artık haberlere konu olmaya başlarken Lalaloopsy bebekleri kendilerinden  uzun yıllar bahsettirecek  serüvenlerine de başlamış oluyorlardu. Tabii doğal olarak  yeni oyuncaklar zamanla seriye eklendi ve Lalaloopsy bebekleri rengarenk halleri , ilginç dizayn ve güzel isimleri ile günümüze kadar hem çocukların hemde koleksiyona ilgi duyan yetişkinlerin  favoriler listesinde yerini aldı.

lalaloopsy-230Lalaloopsileri üreten firmanın ilk bakışta oyuncaklara bir hikaye iliştirirken çocuklarada bir mesaj verme kaygısı olduğunu söylemek doğru olur. Her bir Lalaloopsy bebeğinin  kendine has bir hikayesi var  ve her bir lalaloopsy bebeği hikayesine göre farklı bir kumaştan dikilmiş . Hikayeye göre  son ilmek  dikildiğinde Lalaloopsy bebekleri canlanırlar.Lalaloopsy bebeklerinin vermek istediği mesaj her bir karakterin farklı olduğu ve farklılığın çok doğal olduğudur.

Lalaloopsilerin şöhreti yakalamasında tabiikide oyunlar ve çizgi filmlerin de etkisi oldu .Lalaloopsi bebekleri şöhretini arttırırken inişli çıkışlıda olsa sanal dünyada kendine yer bulabildi. lalaloopsy-bigSadece 8 ürünle  çocuklara merhaba diyen  lalaloopsy bebeklerinin sayısı günümüzde 200 den fazla. Lalaloopsilerin farklı serileri ve tanımlamaları dışında 4 ana türden oluştuğunu söyleyebiliriz. Bunlar büyükler.küçükler , miniler ve  minicikler  olarak sıralanır.Piyasalara ilk olarak çıkan lalaloopsy bebekleri büyükler serisindendir. Büyükler serisinin en önemli özelliği adından da anlaşılabileceği gibi ebatları .Bu serinin lalaloopsy bebeklerinin  hemen hemen hepsinin  farklı farklı  evcil hayvanları bulunuyor. Bu seriye sonradan bir kaç adet erkek lalaloopsy de eklenmiş.

Aşağıda bütün lalaloopsyleri ve lalaloopsy bebeklerinin isimlerini bulabilirsiniz. Lalaloopsilerin üzerine basarak fotolara daha yakından bakabilirsiniz.