Son Eklenenler

LALALOOPSY BEBEKLER – LALALOOPSY KARDEŞLER

      Lalaloopsy bebekler  serilerinden birisi olan  lalaloopsy kardeşler de en az büyük modeller kadar çocukların ilgisini çekti ve çekiyor.Rengarenk tasarımları,   düğme gözleri ve çeşitlilik derinliği ile lalaloopsy bebekler  çocukların hayal dünyasına renk katmaya devam eden oyuncaklar olmaya başardı.Lalaloopsy kardeşler serisi lalaloopsy bebeklerine karşı uyanan büyük ilgiden 2 yıl sonra piyasalara sürüldü.

       Temelde lalaloopsy kardeşler serisinin büyükler serisinden   farkı ebatları. Lalaloopsy kardeşler büyükler serisinin bir alt boyu.Lalaloopsy kardeşler olarak adlandırılsalarda aslında onlardan sonra gelecek ve küçüklerden daha küçük modellerde piyasalara sürüldü.  17 santimetre boyundaki lalaloopsi kardeşler 33 santimetrelik büyüklerin hemen hemen yarısı kadarlar. Bu boy lalaloopsy bebeklerin tasarımları büyüklerinden farklı değil sadece büyüklerin küçük ölçülerdeki karakterleri.Fakat bütün lalaloopsy büyüklerin maalesef lalaloopsy kardeşlerde küçükleri bulunmuyor.

Bu küçük şirin oyuncakların görevi genellikle ailedeki büyük lalaloopsylerin kardeşleri veya çocukları olmak oluyor.Tabii ki  lalaloopsy kardeşler serisi büyüklerden ebat bakımından daha küçük olduğundan fiyatları bakımından da daha uygunlar.

Bu seri ile çocuklara ulaşmayı başaran MGA firmasının rengarenk Lalaloopsy kardeşlerinin  isimleri ve resimleri aşağıda.   Lalaloopsilerin üzerine basarak fotolara daha yakından bakabilirsiniz.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *