Son Eklenenler

LALALOOPSY MİNİLER – LALALOOPSY BEBEKLERİ

 

Lalaloopsy severler lalaloopy miniler oyuncak serisi ile 2014 yılında tanıştı.

Bu cici oyuncaklara dair önemli bilgiler ve tam liste aşağıda.

  • Lalaloopsy Miniler genelde ev şeklinde tasarlanmış kutular içinde satılan Lalaloopsy’ nin minyatür karakterlerine verilen isim.
  • Lalalaoopsy minilerin paketlerinden genelde lalaloopsy kızlarının ilgilerine göre aksesuar veya lalaloopsilerin evcil hayvanları bulunuyor.
  • Bazı lalaloopsy minilerde onlara özel  araç veya setin bir parçası olarak satılıyorlar.Lalaloopsy miniler ölçüleri bakımından lalaloopsynin büyükler ve kardeşler serilerinden daha küçükler  ve takribi olarak 7.5 – 8 santimetre büyüklüğündeler.
  • Lalaloopsy miniler lalaloopsy büyüklerin  minyatürleştirilmiş hali ve büyüklerin birebir aynısı. Fakat  mini lalaloopsylerin  bazı modelleri  yeni renk veya kostümlerle piyasalara sürülmüşler.
  • Lalaloopsy minileri belkide diğerlerinden en fazla ayıran özellik onlara özel yapılmış olan lalaloopsy ev ,mobilya ve araçları. Lalaloopsilerin tarzı göz önüne alarak dizayn edilmiş bu ürünlerde en az lalaloopsiler kadar güzeller.
  • Lalallopsy miniler ,  evleri ve çeşit çeşit aksesuarları ile diğer lalaloopsy modellerinden ayrılıyor.

Lalaloopsylerin diğer serilerine ulaşmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

BÜYÜKLERKARDEŞLER

 

Bu seri ile çocuklara ulaşmayı başaran MGA firmasının rengarenk Lalaloopsy minilerin  isimleri ve resimleri aşağıda.   Lalaloopsilerin üzerine basarak fotolara daha yakından bakabilirsiniz.

 
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *