İngiltere’de makul fiyatlara eğitim imkanı !!!

Eğitim sektöründe bilinen bir gerçektir . Acentalar dünyada ki dil okulları ile bağlantıya geçip oldukça büyük indirimler alırlar. Sonrasında olanlar ise aslında bir emlakçı işinden öteye geçmez. Acentalar başvuran öğrenciye fahiş fiyatlar vererek dil okullarına kendilerine gelen öğrencileri gönderirler. Aslına bakılırsa yaptıkları pekte bir şey yoktur.  Davetiye mektubu okullar tarafından gönderilir. Ingiltere başvurusu için gerekli  evraklar zaten internettedir.VE başvuru online yapılmaktadır. Bu yüzden yüksek rakamlar ödenerek ayapılan harcamalar gereksizdir.  Eduquality ise firmaların sadece ajentalara yaptığı indirimi alıp çok küçük bir kar payı ile müşterilerine sunar .

Detaylar için sitemizi  ziyaret edebilirsiniz.  www.eduquality.co.uk

Yada  destek alabilmek için info@eduquality.co.uk mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden bizimle bağlantıya geçmek için numaramız +447594380676 .

 

                                            İngiltere’de İngilizce Öğrenmek İçin 10 Neden

1  İngiltere dünyanın en geniş yelpazede İngilizce kurslarına sahiptir. Hukuk, futbol, ​​sanat ve tasarım, binicilik, tenis, IELTS veya Genel İngilizce … liste sonsuzdur . Eduquality tarafından sunulan seçeneklerden herhangi birini seçerek mükemmel rotanızı bulun.

2 İngiliz qualifikasyon veya yeterlilik belgeleri  uluslararası olarak tanınıyor. Nerede çalışıyor olursanız olun kariyerinizi ve maaşınızı bu belgeler ile artırabileceksiniz.

3İngiltere  dünyanın en iyi öğretim merkezlerine ev sahipliği yapmakta. Bir üniversite, bir devlet merkezi veya özel olarak işletilen bir merkez seçseniz de, en yeni öğretim yöntemlerini ve geleneksel teknikleri de kullanan kurumlardan eğitim alabilirsiniz.

4Bir öğrenci yurdunda veya özel bir evde dost bir aile ile yaşayabilirsiniz. Kurs sağlayıcınız doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır.

5İngiltere’de okumak, kaliteden ödün vermeden değeriniz için harika bir paradır.

6 İngiltere, ziyaret etmek için harika bir yerdir. Buckingham Sarayı’ndaki muhafızların değişmesi gibi büyük törenler herkese açıktır – Yada İngiltere’nin hiç uyumayan şehirlerinde bir akşam geçirip İngiliz kültür ile özdeşebilirsiniz.. Uluslararası Öğrenciler burada çok sıcak bir karşılama ile karşılanırlar.

7  Güzel Manzaraları, Harika müzeleri, Canlı şehirleri ve renkli tarihi ile İngiltere  keşfetmek için harika bir yer .

8 İngiltere’deki şehirler, dünyanın en kozmopolit bölgeleridir. Burada  dünyanın her yerinden arkadaş edineceksiniz.

9 İngiltere’de İngilizce eğitimi almış olmak , burada bir üniversiteye kabul alma şansınızı arttırıyor. Öğrencilerin yaklaşık% 60’ı, genellikle İngilizce veya foundation  kursları için burada  bulunup sonrasında kabul alıyor.

10 İngiltere İngilizce nin evi ..