Anasayfa / Disney / İnanılmaz Aile 2 – Pixar ve Disney’den Yeni Animasyon.

İnanılmaz Aile 2 – Pixar ve Disney’den Yeni Animasyon.

İnanılmaz Aile 2

Evet Haziran 15 itibarı ile sinemalarda yerini alacak İnanılmaz Aile serisinin 2.ci filminin kokusu artık atmosferde. Peki Bob,Helen,Violet,Dash ve bebek Jack’ten oluşan bu sıradışı aile ilk serideki başarıyı yakalayabilecek mi. Bunu merak edenler için önce İnanılmaz Aile Fragmanızı bir buraya koyalım .

Aile olmayı ve kendinle gurur duymayı ve bir bakıma öz güveni aşılayan bir animasyon İnanılmaz Aile 2. Bu yönüyle çocuklarını eğlendirmek için ailecek aktivite arayanlar için ideal bir seçenek. He bu arada yaş sınırı meselesi var. İnanılmaz aile 2 kaç yaş için?

İnanılmaz aile içerisinde bir tutamda olsa şiddet içeren sahneler bulunduruyor. Yoksa herhalde inanılmaz olamazdı dimi.? Tavsiye edilen yaş sınırı 7+ olarak belirlenmiş. İyi seyirler.

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Disney Karakterleri Gerçek Dünyada Poz Verirken

Disney karakterleri internette yapılan çalışmalarla gerçek dünayaya gelmişçesine pozlar verdiler. Bu pozlarla gerçektenden hayal dünyasının …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?