Anasayfa / ZOYUNCAK / OYUNCAK DEĞERLENDİRME / Hatchimals Oyuncağı – Yumurtasinı Kırıp Çıkan Oyuncak

Hatchimals Oyuncağı – Yumurtasinı Kırıp Çıkan Oyuncak

Hatchimals Nedir ki?

Hatchimals oyuncağı   Spin Master’ın yeni ve çok gizli oyuncağı. Hatchimals interaktif etkileşime girebilen Furby adlı oyuncağa oldukça benziyen sevimli bir oyuncak. Hatchimals sayısız ödül kazandı, ancak bugüne kadar halk, büyüleyici Hatchimals yumurta içinde hangi canlının olduğunu bilmiyordu.yayomg-hatchimals-9
 

Türleri Seçebilirsin Rengi Değil

Hatchimals’ın  iki türü var . Bunlar Penguala veya Draggle.Karar vermek sizin 2 sinden birini seçmelisiniz. Fakat Hatchimal’ınızın tam rengi ve görünümü yumurta çıkıncaya kadar bilemeyeceksiniz. Çok merak ediyorsanız oyuncağınızı sallayın ovuşturun bakalım neler olacak

Bir kez bir Hatchimal’e sahip olduğunuzda, yeni evcil hayvanınızın bakımını yaparsınız. bebeğin yürümeye başlayan bir çocuğa ordanda  büyümesine yardımcı olduğunuz bir genç yaratığa dönüştüğüne şahit olursunuz. Hatchimal büyüdükçe küçük yaratıkınız için yeni becerilerin ve oyunların kilidini açarsınız.

Gözler, Gözlerdeki Büyü

hatchimals-guide-howHatchimals’ın çok etkileyici ve şirin gözleri var. Göz rengi, yaratığınıza hangi bakımı yapmanız gerektiğini belirlemenize yardımcı olur. Bebek evresinde, Hatchimal’inizin yiyebilmesi için çok fazla gayret göstermeye hazırlanın. Sonrasında yürümeyi öğretmek gerekiyor.  Ve hatchimals oyuncağı  artık genç bir yaratık. Hatchimals’inizle çok daha fazla oyun oynayabilir ve sohbet edebilirsiniz.

Hatchimals, 2016 Yılının  Oyuncağı olabilecekmi ?

Her ne kadar 2016 nın son çeyreğinde piyasalara çıksada Hatchimals oyuncağı bu yıla damgasını vuracağa benziyor. Normalde 50 60 dolar ( 170-200 YTL) ye satılması planlanan hatchimals oyuncağı  beklenenin üzerinde gelen taleple birden onu bir karaborsa oyuncağına çevirdi. Şimdilerede özellikle yılbaşı hediyesi derdinde olan ebeveynler ve erişkinlerin  çocuklarını mutlu etme pahasına 300 dolar 1000 YTL yi bulan fahiş rakamları ödemeye hazır olduğunu görmek zor değilUzun lafın kısası modern dünyanın modern oyuncaklarına pozitif yaklaşıyorsanız , hatchimalsa bir şans vermeye değer . Fakat maalesef oyuncakçılarda yerini alasıya kadar biraz sabır gerekiyor.

Fiyatın hakkında biraz bilgiye ihtiyacım var diyorsanız gittigidiyor linki .

http://urun.gittigidiyor.com/oyuncak/hatchimals-pengualas-yeni-eglence-250113019

 

 

Hatchimals Boyama Sayfaları – Hatchimals Boyama Kağıtları

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Lol Bebekleri 2.Seri Tam liste – Lol Bebeklerin İsimleri

Lol Bebekleri 2.seri ile lol Bebeklerin  artık kabul edilmiş ve pekiştirilmiş başarısı sonrası piyasaya çıkan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?