Anasayfa / Ever After High Bebekleri / EVER AFTER HİGH BEBEKLERİ – ever after high bebekleri

EVER AFTER HİGH BEBEKLERİ – ever after high bebekleri

Monster High bebekleri ilk kez piyasaya çıktığında birçok erişkin gibi bende çocukların ilgisini çekmesini pek beklemiyordum. Ama nasıl olduysa oldu ve çocukların dünyasında kendisine saygı değer bir yer edindi monster highlar. Aynı firmanın monster high çizgisini koruyarak Ever after high bebekleri  ile  piyasaya çıkışı tartışmasız çok doğru bir tercihti. Zira monster high serisi korku efektlerinden dolayı bazı çocukları etkileyemezken Ever after high  tüm kız çocuklarına hitap edebilecek bir potansiyele sahipti.

1934300_1000128320025455_4965848687322547259_n

Çok geçmeden ever after high bebekleri sıradışı bir popülarite yakaladı ve zannedersem çok yakın bir zamanda monster high ve ever after high  karşılaştımasının tartışmasız galibi ever after high bebekleri olucak.

Cesur prenslerin dünyası ever after high bebeklerinin piyasalara ilk çıkışı 2013 yılında gerçekleşiyor. Mattel firmasının Monster high serisiyle hemen hemen aynı çizgide fakat korku elementini çıkararak piyasaya sürüdüğü ever after high bebeklerinin bir hikayesi var.

Ever after high , masallar ülkesi dünyasındaki bir yatılı okulun ismi.Ve bu yatılı okula gidenler ise herkesçe bilinen masal kahramanlarının çocukları. (Pamuk prensesin kızı veya kırmızı başlıklı kızın kızı gibi) Bu çocukların şöhret sahibi masal kahramanı ebeveynlerininin ayak izlerini takip edip nesiller boyunca o masalları yaşatmaktan başka  pek fazla bir seçenekleri yok.Okulun müdüresi Milton Grimm’e göre ailelerinin kaderlerini terkeden öğrenciler yok olmaya mahkumlar.dragon_6

Bu yüzden ever after high bebekleri kendi isimleri ile birlikte anne veya babalarının kim oldukları sayesinde de tanınıyorlar.

Okulun öğrencileri isyankarlar  (Rebels) ,asiller ( Royals )ve tarafsızlar (Neutrals) olarak 3 şekilde sınıflandırılıyorlar.

ASİLLER (ROYALS )
1 ci grup ever after high bebekleri geleceklerinin kaderlerinde yazılı olduğu şekilde olmasını isteyen asillerden (royals) oluşuyor. Bu ever after high bebekleri ailelerinden kendilerine kalan yazgıyı yaşamak isteyen ve onun için gayret eden ever high bebekler topluluğu olarak adlandırabilinir.10014528_682764121855462_8253931964295591247_o

ASİLER -İSYANKARLAR (REBELS)

Rebels ( yani isyankarlar ) ise kaderlerinin yazılı olduğu ve onun değişmeyeceği meselesine isyan eden öğrencilerden oluşuyor. Ever after high Rebels yani asi bebekleri önceden yazılmış kader sistemine karşılar ve onu değiştirmeye çalışıyorlar.

ashlynn-swan20TARAFSIZLAR ( NEUTRALS)

3- Bu gruptaki ever after high bebekleri  neutral yani tarafsız ever after high okulu öğrencilerinden oluşuyor ve  adı üstünde olduğu üzere bu grup ever after high bebekleri kaderlerini yaşamak yada onu değiştirmek konusunda bir taraf tutmamayı tercih ediyorlar. Yada bir başka deyişle pekte umursamıyorlar.

 

Şimdi bu 3 grubun monster high bebeklerini tanıyalımbebeklerini tanıyalım.

 

 

Böylesine güzel bir hikayeye sahip ever after high bebeklerinin her birinin çok güzel ve çocukları büyüleyecek derecede detaylı bir şekilde tasarlandığını söylemeden edemeyeceğiz.Ever after high bebekleri çok farklı karakterlere sahipler ve ever after high bebeklerini yakından tanımak için aşağıda ki linkleri kullanabilirsiniz.

 

 

Ever After High Tam listeEver after High Bütün SayfalarEver After High AsillerEver After High Asiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?