Anasayfa / Yeni Oyuncaklar - En Yeni Oyuncaklar / En Yeni Monster Highlar – Monster High 2018

En Yeni Monster Highlar – Monster High 2018

En yeni monster highlar burada.

Uzun zamandır beklenen Monster High serisinin 2018 sezonu oyuncakları artık çok yakında sevenleri ile kavuşacak. Mattel firması sevenleri için 2 sevilen karakteri yenileyerek tekrar piyasaya sürmeye hazırlanıyor.  Dracula karakterine yapılan tatlı değişiklikle elbisesinin yarasa  kanatlarına dönüşebilmesi oldukça şık olmuş. , Claudine Woolf karakterinin ismine uygun kurt kostümü ise harika.
Ayrıca ilginizi çekebilecek Monster High Balerina yani balerin ve  Cleo de Nile , monica dickey karakterlerine bi bakmaya değer. Bu yüzden monster high 2018 koleksiyonu derlemesini sizler için buraya koyuyoruz. Videomuzu izleyip monster high dünyasındaki yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun.k maske ile ve Дракулауру bir buket çiçek ile. Bütün kızlar giyinmiş şık pointe süper монстряшном tarzı.

Ayrıca yakında mağaza raflarında göreceğimiz en yeni mini monster highlar artık  miniş bir hayvanı ile orada sizi bekliyor olacaklar.

 

 

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Zomby Gaga Foto Tanıtım- Monster High Zomby Gaga

Monster High Bebekleri korkunçluk  ve sevimlilik arasında çocuklara hitap edebilecek  çok başarılı bir çizgi yakaladı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir