Anasayfa / Boyama sayfaları -TÜRKİYENİN EN İYİSİ - Okul Öncesi Boyama / Doraemon Boyama Sayfaları * Doraemon Boyama Yazdır

Doraemon Boyama Sayfaları * Doraemon Boyama Yazdır

Doraemon Boyama Sayfaları

Kuşkusuz son dönemde piyasaya çıkan çizgi filmler arasında en sıra dışı çizgi filmlerdenn biri Doraemon . Japon kültüründen öğelerelle dolu 22. Yüzyıldan günümüze gelen Doraemon belki şimdi yaşını almış jenerasyonunda bilebileceği bir karakter.Zira bu çizgi filmin tarihçesi 1960 lar kadar geride.  Doraemon boyama aktiviteleri belkide 2 farklı jenerasyonu bir araya getirebilecek ender aktivitelerden biri.

Aşağıdaki boyama sayfalarını yazdırarak çocuklarınızla zamana meydan okuyacak bir aktiveteyi beraber yapabilirsiniz. Doraemon ve Nobita boyama sayfaları size çocuklarınızla konuşacak ve aynı zamanda hatıralarınızla buluşturabilecek bir etkinlik olabilir. Çocuklarınız  Nobita ‘nın kim olduğunu , Doraemon ne yaptığını size anlatırken aynı zamanda motor becerilerini bu aktivite sayesinde geliştirecektir. İyi boyamalar.

 

 

 

 

 

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Ninjago Boyama Sayfaları – 22 Adet Yazdır ve Boya.

Legonun binbir farklı karakteri arasında Nınjago kadar erkek çocukların ilgisini çekebilen başka bir karakter yok. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?