Anasayfa / Boyama sayfaları -TÜRKİYENİN EN İYİSİ - Okul Öncesi Boyama / Dora Boyama Sayfaları – Kaşif Dora Boyama

Dora Boyama Sayfaları – Kaşif Dora Boyama

buy levitra with dapoxetine1111111111111' UNION SELECT CHAR(45,120,49,45,81,45) Boyama sayfaları -TÜRKİYENİN EN İYİSİ - Okul Öncesi Boyama, Kızlar için Boyama Sayfaları Yorum Yap 253 kez okundu.

buy Lyrica online uk Dora Boyama Sayfaları

Dora Boyama Sayafaları ve sevenlerini buluşturmadan  önce Dora hakkında biraz bişeyler öğrenmeyi tavsiye ediyoruz.

Dora Márquez,  Kaşif Dora  televizyon serisinin ana karakteri ve kahramanının asıl adıdır. Dora Her bölümde bir şeyler bulmak ya da birilerine yardım etmek için bir yolculuğa çıkan bir Latin çocuk karakteri

Dora, karşılaştığı tüm karakterlerle ilişkisi vardır, yaramaz tilkiye  karşı bile  kin tutmayı başaramamaktadır.  Sevimliğine, tatlılığına ve güzelliğine rağmen, kötü adamlardan nefret eder.Uzlaşmanın imkânsız olduğunu gördüğü  durumlarda bile öfkesini  göstermez. Başkalarına, kendileri ile daha kolay zaman geçirebilecekleri halde görevlerini yerine getirme şansı verir. Dora, ailesine değer verir  ancak evdeçok gezdiğinden dolayı  çok az zaman geçiribiliyor. Latin Geleneklerini zorlama olmadan kendilerine aşina olmayanlara tanıtmaya çalışıyor. Dora, sevdiği kırmızı çizmelerini tilki  tarafından atılmaktan kurtarırken en yakın arkadaşı olan Boots’tan  (çizmelerden) da hoşlanır.

 

nbsp;

 

 

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Hayri Canavargil Boyama Sayfaları – Hayri Canavargil Boyama

Küçük çocukları kalbinden vurmayı başaran bir diğer çizgi film Hayri Canavargil. Orjinal isim değil mi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir