Son Eklenenler

5.SERİ SHOPKİNS CİCİBİCİLER TAM LİSTE ( HEPSİ )

              5.SERİ SHOPKİNS CİCİBİCİLER TAM LİSTE

5.seri shopkins cicibiciler  1 mayıs 2016 itibarı ile Kanada’da piyasaya sürüldü.( Maalesef ülkemizde 5.seri cicibicileri ne zaman göreceğimize dair net bir bilgi yok). 5.sezon Shopkins cicibiciler ürünlerinin ülkemize gelmesini bekleyen cicibici fanlarının olduğunu düşünürsek neler beklememiz gerektiğine dair biraz detay bize yardımcı olacaktır.

Shopkins-Season-5-Charms-Bracelet

  • 5.seri cicibicilerde gözden kaçmayacak ilk farklılık bu seri ile birlikte zerafet ,spor ,teknoloji ve müzik başlığı altında sıralanabilecek takımların da bu seriyle piyasalara sürülmüş olması.Özellikle zerafet setleri oldukça farklı bir vizyonla geliyorlar. Bu setteki ürünleri kolye veya bilekliklerinize takabiliyorsunuz. 
  • 4.seriden hatırladığımız cici patiler  5.seri shopkins cicibiciler ile  yine karşımızdalar fakat bu kez kendi takımları yok fakat diğer takımların içine serpiştirilmişler.season-5-shopkins-petkins-backpacks-1024x612
  •  Ve bu seride önceki serilerden hatırladığımız evcil hayvan taşıma çantası , market paketleri ve market el çantaları yerine , bu seride paketleri açtığımızda üstlerinde petkin yüzleri olan sırtçantaları ile karşılaşıyoruz.Üstelik bu sırt çantaları birbirlerine takılabiliniyor.
  •  Sınırlı sayıda 5. Seri shopkins cicibiciler için oyuncak temalı karakterler seçilmiş.
  •  5.seri cicibicilerin çok nadir karakterleri 1. Ve 2.serinin bazı karakterlerinin minyatürleri olarak seçilmiş.VE bunlar aynı zerafet setinde olduğu gibi kolye ve bilekliklerde kullanılmak için dizayn edilmiş.
Cicibici Çılgını mısınız?Tıklayın…

AŞAĞIDAKİ BUTONLARA  BASARAK DİĞER SHOPKİNS SAYFALARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ

1.SERİ2.SERİ3.SERİ4.SERİ5..SERİ6.SERİ7.SERİCİCİ KIZLARCİCİBİCİLER GENEL GÖRÜNÜM

Aşağıda tam liste olarak 5.seri cicibicileri ve isimlerini görebilirsiniz

SPORTİK

 

BAHÇECiK
 

MÜZİK 

EV CİCİLERİ

FIRIN  

 

TATLIŞ 

 

CİCİ BONCUKLARENERJİK

 Oyuncak (SINIRLI SAYIDA ÜRETİM)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *