Anasayfa / ZOYUNCAK / CİCİBİCİ ANSİKLOPEDİSİ / CİCİBİCİ ÇILGINLIĞINA YAKALANDIĞINIZIN 5 BELİRTİSİ

CİCİBİCİ ÇILGINLIĞINA YAKALANDIĞINIZIN 5 BELİRTİSİ

CİCİBİCİ ÇILGINLIĞINA YAKALANDIĞINIZIN 5 BELİRTİSİ

Küçücükler.Alış verişin minyatür hali onlar ve artık hayatınızı kontrol etmeye başladılar.Eğer bahsettiklerimizin farkındaysanız sizde Shopkins cicibiciler enfeksiyonu kapmış olabilirsiniz.Eğer bahsedilenlerden birşey anlamıyorsanız ve küçük yaşlarda çocuklarınız özellikle kızlarınız varsa hazır olun. Çocuklarda tiryakilik yapan şirin küçük cicibici karakterler yakında sizin evinizide etkisi altına alabilir .Cicibici enfeksiyonu kapıp kapmadığınızı göstercek bir kısım belirtiler var. Eğer aşağıdaki beliritilerden herhangi biri sizde varsa sizin için maalesef artık çok geç demektir.

banner-large-shopkins
1. Kendiniz shopkins cicibicilere isim vermeye başladıysanız.
Shopkins Cicibiciler hemen hemen her büyük oyuncak satıcısında bulabileceğiniz küçük plastik figürler. Bu tatlı figürlerin aynı zamanda tombik pasta ,güneşli krem şekernaz gibi şirin isimleri var. Eğer artık cicibicilerinize daha iyi isimler uydurup veriyorsanız büyük ihtimal belirtilerden biri sizde de var.
KALP FISFIS
KALP FISFIS

 

2. Sınırlı üretim cicibicilere sahip olabilmek için ne gerekirse yapmaya hazırsanız.
Şopkins cicibicilerin paketlerinin bazıları açılmadan içerisinde hangi cicibici olduğunu bilemeyeceğiniz şekilde tasarlanmış durumda. Ve bazı özel cicibiciler sınrlı sayıda üretildiğinden bu paketleri açıp dünyada ender bulunan cicibicilere ulaşmak için yanıp tutuşuyorsanız acilen bir cicibici doktoruna görünmelisiniz.
photo

3. Yeni serinin oyuncakçılara ne zaman ulaşacağını sorup duruyorsanız.
Shopkins cicibicilerin piyasaya sürülüşleri bir takvime bağlanıyor ve her yıl çıkan cicibiciler yenibir seri adı altında satıcılara ulaştırılıyor.Eğer ki yeni seriyi dört gözle bekliyor ve oyuncakçılara sorarak öğrenmeye çalışıyorsanız ciddi bir terapiye ihtiyacınız var demektir.
 

4. Kayıtlı olduğunuz çoğu Youtube kanalı cicibicilerle ilgili ise.
Youtube tanıtım kanalları sayesinde dünyada büyük popülarite kazanan Shopkins cicibicilere olan ilginiz eğer ki had safhayı yakalamışsa muhtemelen kayıtlı olduğunuz birçok youtube kanalı da cicibiciler ile ilgilidir. Eğer ki cicibici kanallarına ilginiz diğerlerinden fazla ise aberler kötü .Siz de cicibici çılgınlığı hastalığına kapılmışsınız.

 

Rainbow_Bite

5. Bir ebeveyn olarak çocuklarınıza kıskançlık duyuyor sanız.
Kendi küçüklüğünde pul,kağıt mendil ve benzeri koleksiyonlarla kendilerini tatmin etmeye çalışan anne ve babalarsanız. Ve aynı zamanda bizim zamanımızda bunlar niye yoktu diye iç geçiriyor ve cicibicilerin bazılarınında sizin olduğunu veya kendinize de cicibici alıcağınızı söylüyorsanız.Sizin de bu cicibici virüsü ile savaşmanızın vakti gelmiş demektir.

 

AŞAĞIDAKİ BUTONLARA  BASARAK DİĞER SHOPKİNS SAYFALARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ

1.SERİ2.SERİ3.SERİ4.SERİ5..SERİ6.SERİ7.SERİCİCİ KIZLARCİCİBİCİLER GENEL GÖRÜNÜM

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Koko Animasyon Filmi * Hangi Yaş İçin

Atalarımız dünyamıza geri döner . Aile ve dostlarını ziyaret ederler . Ama yaşıyan hiç kimse …

4 Yorumlar

 1. Haklı olabilirsin.

 2. Hiçbir ulusal kanal veya çocuk kanalında reklamları yok. Alternatif reklam kampanyası olarak,YouTube’da profesyonel ekiplerce hazırlanmış minikler hikayelerini amatör çocuk çekimlerini kullanıyorlar. İki yönden aldatmaca:
  1- Aileler saatler süren ve aslında reklamdan başka birşey olmayan, çocuk gelişimine hiçbir katkısı olmadan tek amacı figürlerin satışı olan bu faaliyetin farkında değil.
  2- Reklam ticari bir malzemedir. Ticari ve etik kurallara tabidir. Bu denetimin dışında saatler süren bir bombardıman tamamen serbest yayındadır.
  Bunu pazarlayalar da alternatif pazarlama metotlarıyla övünür durur.

  • Doğru haklısın ama maalesef oyuncak sektörünü çocukların tercihleri yönetiyor. Keşke bütün aileler oyuncak seçcmlerinde çocuk gelişimini en önde tutsalar. Bir diğer yandanda bu yada benzeri oyuncaklar dahi çocukların bilgisayar telefon oyunlarında harcadıkları pasif oyundan çok daha büyük katkıda bulunuyorlar. Bence doğru kullanılırsa çoğu oyuncak çocukların aktif oynama ve kurgulama ve hayal kurmaa yeteneklerini geliştirebilir.Cicibicilere gelincce kesinlikle legolar veya daha modern bunchemlar kadar çocuk gelişimine katkıda bulunamıyorlar. Yorumların için teşekkürler.

 3. Bendede sadece 7-8 cicibici var ve sadece bır gösterge bana uyuyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?