Anasayfa / Boyama sayfaları -TÜRKİYENİN EN İYİSİ - Okul Öncesi Boyama / Cedar Wood Boyama Sayfaları – Yazdır ve Bastır

Cedar Wood Boyama Sayfaları – Yazdır ve Bastır

Cedar Wood  Boyama Sayfaları  sişte burada. Boyamadan önce Ever After high karakteri ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.Ever after High boyama sayfaları sevenleri için aşağıdaki linkten takip edilebilir.

Sonraki Pinokyo olarak Cedar’ın tecrübeli bir yalancı olmasını bekleyebiliriz. Ancak tam tersi doğrudur. Genç yaşta, babası ona gerçek bir büyü yapmıştır. Bu da  yalnızca yalandan uzak durmasını değil aynı zamanda sadece ve sadece gerçekleri paylaşmaya onu zorlar.

Görünüm
Cedar  Wood ‘un koyu kahverengi, dalgalı saçları, örgüsünde mor iplikçikleri, ahşap koyu kahverengi derisi ve koyu kahverengi gözleri var. Elbiselerine gelince Cedar genellikle sanatsal, cesur ve çekici şeyler giyer. Bu nedenle sarı, mor ve çeşitli tonlarda pembe renk kullanıyor.

İlgi Alanları

Cedar’ın en sevdiği oyunlardan biri de resim. Bunu yalnızca sesinin bir uzantısı olarak kullanmakla kalmıyor. İçsel duygularını ve sözlü olarak ne söyleyemeyeceğini de ifade etmek için kullanıyor. Cedar için ekstra bir ilgi alanı da fotoğrafçılıktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

EVER AFTER BOYAMA TÜM KARAKTERLER

Diğer boyama sayfalarına ulaşmak için.

BOYAMA SAYFALARI Genel Görünüm Cicibiciler ve Cicikızlar Disney Prensesleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Güneş Boyama Sayfaları – 9 Adet

Güneş Boyama Sayfaları Eğitici Boyama Sayfaları başlığı altına yerleştirebileceğimiz güneş boyama sayfaları burada. Eğer çocukların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?