Anasayfa / Boyama kağıtları / Cedar Wood Boyama Sayfaları – Yazdır ve Bastır

Cedar Wood Boyama Sayfaları – Yazdır ve Bastır

Cedar Wood  Boyama Sayfaları  sişte burada. Boyamadan önce Ever After high karakteri ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.Ever after High boyama sayfaları sevenleri için aşağıdaki linkten takip edilebilir.

Sonraki Pinokyo olarak Cedar’ın tecrübeli bir yalancı olmasını bekleyebiliriz. Ancak tam tersi doğrudur. Genç yaşta, babası ona gerçek bir büyü yapmıştır. Bu da  yalnızca yalandan uzak durmasını değil aynı zamanda sadece ve sadece gerçekleri paylaşmaya onu zorlar.

Görünüm
Cedar  Wood ‘un koyu kahverengi, dalgalı saçları, örgüsünde mor iplikçikleri, ahşap koyu kahverengi derisi ve koyu kahverengi gözleri var. Elbiselerine gelince Cedar genellikle sanatsal, cesur ve çekici şeyler giyer. Bu nedenle sarı, mor ve çeşitli tonlarda pembe renk kullanıyor.

İlgi Alanları

Cedar’ın en sevdiği oyunlardan biri de resim. Bunu yalnızca sesinin bir uzantısı olarak kullanmakla kalmıyor. İçsel duygularını ve sözlü olarak ne söyleyemeyeceğini de ifade etmek için kullanıyor. Cedar için ekstra bir ilgi alanı da fotoğrafçılıktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

EVER AFTER BOYAMA TÜM KARAKTERLER

Diğer boyama sayfalarına ulaşmak için.

BOYAMA SAYFALARI Genel Görünüm Cicibiciler ve Cicikızlar Disney Prensesleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Lolirock Boyama Sayfaları – Yazdır ve Boya

Lolirock son dönem piyasaya çıkan ilginç çizgi filmlerden biri. Çok kısa zamanda kendisine bir hayran …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir