Boyama Kitabı Derleme Sayfası – Boyama Kitabı Yazdır.

Boyama Derleme Sayfası

Boyama kitabı, çeşitli nedenlerden dolayı küçük çocuklar için okulda yaygın olarak kullanılmaktadır. Örneğin, çocuklar genellikle diğer öğrenme yöntemlerini kullanmaktan ziyade kitapları boyamaya daha fazla ilgi duyarlar. Resimler de kelimelerden daha unutulmaz olabilir. Araştırmaya göre boyama etkinlikleri yaratıcılığı da artırabilir.

Çoğunlukla sözsüz bir  iletisim aracı olarak  boyama kitabı etkili bir eğitim racı olmuştur. Çocukların motor becerilerini geliştirmek en öndegelen faydalarından. Öğrencilerin, aksi takdirde ilgisiz olacağı kavramlar hakkındaki anlayışlarını motive etmelerine yardımcı olmak içinde boyama kitapları ve sayfaları kullanılmakta.

Aşağıdaki resimlere tıklayarak boyama ana sayfamıza ulaşabilirsiniz. Eğer çocuğunuzun cinsiyetine uygun boyama sayfalarına ulaşmak istiyorsanız. Aşağıdan erkek yada kız çocuklar için tasarlanmış boyama sayfaları linklerine basabilirsiniz.

 

 

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Oyuncak Ayı Boyama – Oyuncak Ayı Resmi Boyama

Oyuncak Ayı Boyama etkinliği çocukların en sevilen oyuncaklarından birinin yapıldığı aktivitedir. Çocukların bazen geceleri beraber …