Anasayfa / ZOYUNCAK / OYUNCAK DEĞERLENDİRME / Boom Boom Balon – Her an Patlayabilirsin

Boom Boom Balon – Her an Patlayabilirsin

Boom Boom Balon Özellikle tek atılımlık , bir gecelik bir eğlenceye ihtiyacınız varsa boom boom balon tam size göre .Masa üstü oyunlara yeni bir anlayış getiren bir oyuncak bu. Ülkemizde  beklenen etkiyi gösteremesede Oyuncak dünyasının Oskarı sayılan TOTY (toy of the Year) organizasyonda  en iyi masaüstü oyunu ödülünü 2014 yılında aldı . Aslında bir Amerikan organizasyonunda çok güçlü rakiplerle yarışırken Bir hollanda üreticisinin böyle bir oyuncakla bu büyük başarıyı sağlaması bile oyunun ne kadar eğlenceli olduğunun kanıtı.  Oyunun yüksek heyacan kalitesi çocukları olduğu gibi erişkinleride büyülüyor. Paketin İçinde  Balon çerçevesi, 10 adet Balon, Zar, 9 adet Çubuk ve Oyun kuralları   Maalesef…
TASARIM - 8
TEKRAR EDEN OYUN ZEVKİ - 9.3
DAYANIKLILIK - 7.8

8.4

Boom Boom Balon

Özellikle tek atılımlık , bir gecelik bir eğlenceye ihtiyacınız varsa boom boom balon tam size göre .Masa üstü oyunlara yeni bir anlayış getiren bir oyuncak bu. Ülkemizde  beklenen etkiyi gösteremesede Oyuncak dünyasının Oskarı sayılan TOTY (toy of the Year) organizasyonda  en iyi masaüstü oyunu ödülünü 2014 yılında aldı . Aslında bir Amerikan organizasyonunda çok güçlü rakiplerle yarışırken Bir hollanda üreticisinin böyle bir oyuncakla bu büyük başarıyı sağlaması bile oyunun ne kadar eğlenceli olduğunun kanıtı.  Oyunun yüksek heyacan kalitesi çocukları olduğu gibi erişkinleride büyülüyor.

  • Paketin İçinde  Balon çerçevesi, 10 adet Balon, Zar, 9 adet Çubuk ve Oyun kuralları

 

Maalesef en önemli problem oyuncağın paketinde gelen balonların daha kalın yani özel olması bu durumda oyuncağı alıyorken Boom Boom Balloona özel balonlardan bir kaç paket depolamak  yerinde olacaktır. Kolayca toplanıp parçalabilinen oyuncak çok fazla yer kaplamıyor ve bu seviyede çekim gücü oluşturabilecek oyuncaklar arasında en ucuz opsiyonlardan biri.

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Project Mc2 Bebekleri

Boom Boom Balon Özellikle tek atılımlık , bir gecelik bir eğlenceye ihtiyacınız varsa boom boom …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir