Son Eklenenler

Balona Rövaşata Atan Adam

Halis mulis kurgudan uzak olduğu ortada bir video balona rövaşata adam youtube videosu. Bir sokak güvenlik kamerasından haberdar olduğumuz bu video zamanında beni dumurdan dumura uğratmıştır. Sosyal medyanın o kadar gündemine girdi ki sonrasında haber kanalları bu arkadaşı bulup bunalımda olduğuna dair haberler yaptı. Erman Toroğlu rövaşatayı değerlendşrdş falan.  Maalesef bu mesele görsel olduğundan olsa gerek pek modern Türk edebiyatında kendine yer bulamadı. Burdan hep beraber bi el atalımda Türk Dil Kurumu sözlüğüne bunu sokalım.

Balona Rövaşata atmak: Beklenmedik zamanda karşınıza çıkan fırsatı değerlendirememek.

Cümlede kullanıyorum.

Süleyman yolda giderken ona bir iş adamı gazeteci olarak iş teklif etmiş. Bizim Süleyman ne yapsın. Balona Röveşata atmış. Ben demiş gazetecilikten anlamam , yazı çok kötü yazarım falan . Doğal olarakta adam vazgeçmiş.

 

Şaka bir yana Balona rövaşata atan adam” şahsın 3 haftadır kayıp olduğu ve ailesi tarafından arandığı ortaya çıktı adlı haberlerde var . Neyse önce videomuz. 

 

 

Balona rövaşata atan adama ne oldu?

Bu sorunun iki manası olabilir ilki arkadaş bunalımda imiş o yüden sıradışı bi hareket yapmış. Rövaşatadan sonra ne oldu ise soru cevabı aşağıdaki videomuzda.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *