Baby Alive ile Mama Zamanı

NEYMİŞ BU

Baby Alive ile mama zamanı  bebeği konuşan, yemek yiyen ve alt bezi değişimi isteyen interaktif bir oyuncak. Maya’nın kutusunda elbise, 2 kutu Super Snacks oyuncak mama, 2 bez, 3 kalıp, 1 oyuncak merdane, 1 tabak ve oyuncak meyve suyu kutusu bulunuyor.

17406867NASIL? EĞLENCELİ Mİ?

Acıktığında, uykusu geldiğinde ve hatta sevgiye ihtiyacı olduğunda seslenen bir oyuncağın küçük çocukları etkilememesi imkansız gibi .Üstelik Maya 30 dan fazla farklı ifade kullanarak konuşuyor. Yeniden kullanılabilen oyuncak mamaya kalıplarla farklı şekiller verilebiliyor. Yemeğini yedikten sonra Maya’nın altını değiştirmek gerekiyor.Kisacası Baby Alive Maya ile çocuklarınız besleyip konuşabildikleri bir arkadaşa sahip oluyorlar.

 

12551HANGİ YAŞA HİTAP EDİYOR

Baby Alive  ile mama zamanı 3 yaş ve üstü çocuklara içindir.

 

BUNLARI BİLMEKTE FAYDA VAR.Baby alive ile mama zamanı!!!

Küçük çocukların oyun hayatlarına bir gerçeklik kazandıran Baby alive oyuncakları gerçekten  oldukça eğlenceli .Çeşitliliği olan bi seri olduğundan Baby alive Maya oyuncakları küçük çocuklara hitap edebilen güzel bir seri. Çocuğunuza oyuncağı aldıktan sonra Maya için yeni elbise ve farklı aksesuarlar satın alarak oyun zevkini arttırabilirsiniz. *Oyuncağın 3 adet AA pili paketinde bulunmaktadır.

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Lol 3.sezon – Lol Bebekleri 3.seri

3.seri lol bebeklerin isimleri . Lol Bebekleri 3.seri tam listesi burda. Beklenen oldu ve çocuklar …