Anasayfa / Boyama sayfaları -TÜRKİYENİN EN İYİSİ - Okul Öncesi Boyama / Aslan Koruyucular Boyama – Aslan Koruyucular Boyama Sayfaları

Aslan Koruyucular Boyama – Aslan Koruyucular Boyama Sayfaları

Aslan Koruyucular Boyama

Aslan Kral animasyon sektöründe bir çığır açmıştı. Ve onun devamı niteliğinde olan Aslan koruyucular ise yeni bi heyacan getirdi bu sektöre. Bizde Aslan Koruyucular Boyama sayfaları ile bu şirin çizgi diziye destek verelim istedik.Hatırlamayanlar için bir kısa bilgi.

Kion, Kral Simba  ve Kraliçe Nala ‘nın oğlu ve Pride Lands’in prensi olan Kiara’nın küçük kardeşidir. Aslan Kralının ilk erkek çocuğu olduğu için  Pride Lands’ı koruyan ve Hayat Çemberi’ni savunan hayvan takımı Aslan Muhafızlarının lideri olur. Kion, arkadaşları bal porsuğu Bunga , su aygırı  Beshte, çita çulluğu Fuli ve Ono ile  Pride Lands’i Güvenli Çember’e saygı duymayan hayvanlardan korumak için yola koyulur.

 

nbsp;

 

 

 

 

 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

İstanbul Muhafızları Boyama Sayfaları

İstanbul Muhafızları Boyama Sayfaları Türk çizgi filmlerinden öne çıkan seçme boyama sayfalarımızdan biri. Burda Boyama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?