Anasayfa / Boyama sayfaları -TÜRKİYENİN EN İYİSİ - Okul Öncesi Boyama / Ashlynn Ella Boyama Sayfaları – Boya Ve Yazdır.

Ashlynn Ella Boyama Sayfaları – Boya Ve Yazdır.

Ashlynn Ella Boyama Sayfaları

Ashlynn Ella çiçek rengi veya desenli kıyafetiyle ever after high serisinin sev ilen karakterlerinden biri.Bu giyim tarzı onun doğa meraklısı olduğunu gösteriyor. Tabii Ashlynn Ella Boyama sayfaları sizin desenleme ve renklendirmenize kalmış durumda.  Ama yinede  Ashlynn’i biraz tanımak onu daha farklı renklendirmeye yardımcı olabilir.

Karakteri Ashlynn bir arketip prensesi gibi görünse de, aslında birçoklarının alay ettiği, doğayı seven çıkarları olan oldukça çalışkan bir kız. Muhtemelen kısmen hayvanlar, bitkiler ve ormanlarında yaşayan diğer masal yaratıklarıyla konuşma yeteneği sayesinde çevresindekilere oldukça ilgi gösterir bir yanı oluşmuş. Ashlynn Hunter’la boş zamanlarının çoğunu Büyülü Orman’da geçirir, ve bitki ve orman canlıları için bakım yapar.Ashlynn’in Ayakkabı ile ilgili kayda değer bir takıntısı var. Ayakkabı sevgisinden hoşnut olmak için Glass Slipper denen mağazada çalışıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

BİRDE BUNLARA BAKIN.

İstanbul Muhafızları Boyama Sayfaları

İstanbul Muhafızları Boyama Sayfaları Türk çizgi filmlerinden öne çıkan seçme boyama sayfalarımızdan biri. Burda Boyama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?