Anasayfa / ZOYUNCAK / CİCİBİCİ ANSİKLOPEDİSİ / 3.seri / SHOPKİNS CİCİBİCİLER 3.SERİ – Shopkins Sezon 3

SHOPKİNS CİCİBİCİLER 3.SERİ – Shopkins Sezon 3

S hopkins cicibicilerin  3.cü serisi  dünyada piyasalara 2015 ayının haziran ayında sürüldü. Şirin Cicicbiciler  bu sezona makyaj noktası  , dondurma arabası ve ayakkabı büyüsü adlı  oyun setleri ve biribirinden güzel 150 tatlı shopkins cicibici ile merhaba dedi.

 

Cicibicilerin karakter serilerinde ise uluslararası yiyecekler,kırtasiye malzemeleri ve şapkalar 3. seri cicibiciler için figür dünyası oldu. Ultra nadir bulunan  3. seri cicibiciler ise beyaz çikolata ile dondurulmuş shopkinler oldu.Özel sürüm cicibiler parlak inci kırtasiye serisi olurken sınırlı sayıda üretim cicibiciler mücevher gibi parlayan  cool mücevher serisi oldu.
3  seri cicibiciler market sepet ve poşetleri yeni kalıpları ile farklı bir hava oluşturmuşlar.Poşetler turuncu renkleri ve market sepetleri parıldayan şeffaf kalıpları ve ve mor pembe renkleri ile  herkesi büyüleyeceğe benziyor.

yok böyle bi şey

 

 

3.seri ile ilgili daha detayli bilgi almak için lütfen aşağıdaki linkleri kullanın.3.seri Tam Liste

BİRDE BUNLARA BAKIN.

Yeni Cicibiciler – 7.Seri Shopkins Cicibiciler

7.Seri Shopkins Cicibiciler Shopkins cicibici çılgınlığı hiç hız kesemeden devam ediyor.  Shopkinsler  uzun soluklu koleksiyon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Privacy Preference Center

Strictly Necessary

These cookies are essential for websites built on Wordpress to perform their basic functions. These include those required to allow registered users to authenticate and perform account related functions.

wordpress_test_cookie, wordpress_{hash}, wordpress_logged_in_{hash}, wp-settings-{user_id}, wp_sharing_{id}

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?