Son Eklenenler

3.SERİ CİCİKIZLAR (Rainbow Kate,Sara Sushi,Pam Cake)

3.SERİ  CİCİKIZLAR

Shopkins cicikızlar serisinin 3 üncüsü yine kendine has çizgisi ve yine alışveriş dünyasından özenle seçilmiş cicikızları ile sevenlerine buluşmak için can atıyor. Henüz ülkemize gelmemiş olsalarda onlara bir göz atmak fayda var.

 

$_57

 

1-) RAİNBOW KATE

Haziran 2016 tarihinde ilk olarak Kanada’da piyasaya sürülen kek temalı bir cicikız.Rainbow kelimesinin türkçesi gökkuşağı olduğundan bu cicikızı  Gökkuşağı Kate diye adlandırmamız mümkün

3.seri cicikızlardan Rainbow Kate için mükemmel olmak tam bir çocuk oyuncağı. Bu cicikız eğlence dolu her daim hareketli ve hiç bir şeyi ağırdan almayan bir karaktere sahip. Rainbow Kate etrafta olduğunda arkadaşları hiçbir zaman üzgün ,somurtgan ve yalnız hissetmezler.Çünkü bu renkli karakterli cicikızımız her daim etrafı aydınlatır ve keder ve üzüntüleri yok eder. Ve sizce arkadaşları Rainbow Kate i nasıl bulur. Tabiikide gökkuşağından. Gökkuşağı nerdeyse Rainbow Kate ordadır.

Rainbow Kate’in paketinde saç tarağı , mavi bir çanta ve Rayne Bow ve Raylene Rainbow adlı özel shopkin cicibicileri bulucaksınız.

$_57 (1)

2-) SARA SUSHİ 

 Haziran 2016 tarihinde ilk olarak Kanada’da piyasaya sürülen suşi  temalı bir cicikız. (Suşi Japonların dünyaca ünlü bir balık yemeğine verilen isim)

Sara Sushi her zaman rahatlığı ile öne çıkan bir cicikız.Barışçıl sakin ve hiçbir zaman heyecan yapmayan yapısıyla oldukça tatlı. Üstelik Sara Sushi her zaman kendiyle barışık bir cicikız. Fakat işler Sara Sushi’nin planladığı gibi gitmezse rayından çıkmış bir sushi trenine dönüşüyor.Fakat neyse ki Sasha Sushi bir kaç derin nefes aldıktan tekrar kendi rayına döner. Ve arkadaşları ile en sevdiği sushi dükkanına gider.

Sara Sushi’nin  paketinde yeşil bir suşi şeklinde tarağı ve pembe bir suşi şeklinde çantası var. Peggu Sushi ve Sushanne Sara Sushi paketlerinden çıkan özel shopkin cicibiciler.

CkpaYT8UgAAWTnp
Cicikız Pam Cake

 

 

3-) PAM CAKE

Haziran 2016 tarihinde ilk olarak Kanada’da piyasaya sürülen krep  (pankek)  temalı bir cicikız.

Sabahları kuşlar kadar mutlu olan Pam Cake  daha dükkakkknlar açılmadan dükkanların önünde belirir.Ve her zaman arkadaşlarından önce son moda elbiseleri üzerine geçirir.Pam Cake her zaman yardım sever ama aynı zamanda rekabetçi bir yapıya   sahiptir.

Favori Hobisi: : Fitness yapıp krep şeklinde kalmak !

En Sevdiği Arkadaşı: Crepes Suzanne ve Kyla Crepe

En sevdiği Alış Veriş mekanı: Büyük Krep Kafe 

2.seri Cicikızlar 1.Seri Cicikızlar

Anketimize katılıp en sevdiğiniz cicibici kızını bizimle paylaşın…(Sadece 1 oy verebilirsiniz “Results” a basıp sonuçları görebilirsiniz)

 
 

AŞAĞIDAKİ BUTONLARA  BASARAK DİĞER SHOPKİNS SAYFALARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ

1.SERİ2.SERİ3.SERİ4.SERİ5..SERİ6.SERİ7.SERİCİCİ KIZLARCİCİBİCİLER GENEL GÖRÜNÜM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *